Edyta Górniak, ojczym Górniak Edyta Górniak, ojczym Górniak Edyta Górniak, ojczym Górniak Edyta Górniak, ojczym Górniak Edyta Górniak, ojczym Górniak
Edyta Górniak, ojczym Górniak
1/5
Edyta Górniak, ojczym Górniak

Wydawało się, że w życiu Edyty Górniak skończyły się wszelkie niepowodzenia i wreszcie nastał spokój. Gwiazda znalazła nowego partnera i zakochała się w nim z wzajemnością. Do tego szykowała się do nowej pracy, by zasiąść za jurorskim stołem w show „The Voice Kids”. Niestety, sielanka nie trwała długo. Dosłownie dzień przed tym, jak miała być na nagraniach do programu, jej mama trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Gwiazda rzuciła wszystko, zrezygnowała z pracy i natychmiast pojechała do swojej mamy. Teraz nieustannie odwiedza ją w szpitalu, a towarzyszy jej ojczym. Zobaczcie zdjęcia na kolejnych stronach i poznajcie szczegóły choroby mamy Edyty Górniak. 

 

Zobacz: Profilaktyka udaru mózgu

2/5
Edyta Górniak, ojczym Górniak

Edyta Górniak bardzo martwi się o swoją mamę, dlatego codziennie jest w szpitalu. Robi też wszystko, by mama poczuła się lepiej. Jak informuje „Super Express” ściągnęła nawet najlepszych lekarzy z Wrocławia na konsultację!

 

Gdy Edyta dotarła na miejsce, stanęła na wysokości zadania. Natychmiast porozmawiała ze wszystkimi lekarzami. Na jej prośbę do Opola ściągnięto specjalistę z Wrocławia. Pani Grażyna miała już 14 różnych operacji, w tym wszczepienie bajpasów – jej zdrowie jest kruche - czytamy w „Super Expressie”.

 

Zobacz: Jakie są funkcje płata czołowego mózgu i co dzieje się, kiedy zostanie on uszkodzony 

3/5
Edyta Górniak, ojczym Górniak

Jak informuje „Super Express”, mama Edyty Górniak, Grażyna Jasik, od kilku dni skarżyła się na paraliż lewej ręki. Mimo że chodziła do szpitala w tej sprawie, nikt nie był w stanie jej pomóc. Dopiero gdy paraliż zaczął przenosić się na lewą część ciała, obejmując nawet nogę, lekarze zaczęli podejrzewać udar.

 

Zobacz: Jak rozpoznać i jak leczyć zespół Korsakowa?

4/5
Edyta Górniak, ojczym Górniak

Gdy tylko Edyta Górniak dowiedziała się o stanie zdrowia swojej mamy, bez wahania rzuciła wszystko i nawet zrezygnowała z pracy, mimo że - według „Super Expressu” - za niestawienie się na planie nagraniowym „The Voice Kids” grozi jej kara do 100 tys. złotych! Edyta Górniak znalazła jednak zastępstwo na swoje miejsce - poleciła Cleo. 

 

 Kochani! Kilka dni temu dostałam propozycję aby zostać trenerką nowej edycji "The Voice Kids". Wczoraj zdecydowałam że przyjmę zaproszenie i podejmę wyzwanie sprawdzenia się w nowej roli. (...) "The Voice Kids" to dla mnie nowa przygoda. (...) Mam nadzieję że będę mogła pomóc w stawianiu pierwszych kroków muzycznych i dać iskierkę dobrej energii. Z tego powodu jestem w "The Voice Kids" - napisała Cleo na Instagramie.

 

Zobacz: Mózg a cukier - czy nadmiar cukru w diecie może zaburzać pracę mózgu? 

5/5
Edyta Górniak, ojczym Górniak

Teraz Edyta Górniak w pełni może poświęcić się opiece nad chorą mamą. Mamy nadzieję, że pani Grażyna szybko wróci do zdrowia!

 

Zobacz: Kłopoty z pamięcią, bóle głowy, wolny metabolizm, mała odporność – to niektóre skutki braku snu

Więcej na temat Edyta Górniak