Doda ma powody do świętowania. Film, który współprodukowała z byłym mężem właśnie przekroczył milion widzów w polskich kinach. "Dziewczyny z Dubaju" w reżyserii Marii Sadowskiej okazały się być najpopularniejszym filmem od początku pandemii. Doda postanowiła uczcić ten sukces i pokazała kilka niepublikowanych zdjęć oraz... moment swojego załamania:

Reklama

Dziękuję, że Wy jako widzowie tak pięknie doceniliście naszą pracę. A ta choć artystycznie dla mnie wspaniała, naprawdę była ciężka… - napisała pod zaskakującym nagraniem.

Takiego widoku internauci się nie spodziewali.

Doda świętuje sukces filmu "Dziewczyny z Dubaju": "Przekroczył próg MILIONA WIDZÓW"

"Dziewczyny z Dubaju" były jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2021 roku. Doda i Maria Sadowska poświęciły na niego aż dwa lata i nie ukrywały, że pokładają w nim ogromne nadzieje. Nie myliły się, a kontrowersyjny obraz o dubajskiej seksaferze okazał się być numerem jeden w polskich kinach. Po weekendzie otwarcia cieszył się rekordową oglądalnością, zgromadzając ponad 278 tysięcy widzów. Natomiast po 10 dniach od premiery zgromadził aż 602 tys. widzów, co stawiło go na 1. miejscu wśród najchętniej oglądalnych polskich produkcji tego roku. "Film już się zwrócił" - mówiła zadowolona Doda. "Dziewczyny z Dubaju" wciąż jednak cieszą się popularnością i właśnie przekroczyły próg miliona widzów. Doda postanowiła uczcić ten fakt, zamieszczając w sieci kilka niepublikowanych materiałów z planu filmowego.

Od początku jako producentka wierzyłam w sukces tego filmu i mając taką ekipę u boku nie mogło być inaczej????Dziękuję, że Wy jako widzowie tak pięknie doceniliście naszą pracę. A ta choć artystycznie dla mnie wspaniała, naprawdę była ciężka… ALE BYŁO WARTO - zaczęła swój wpis Doda

Mat. prasowe

Zobacz także: Doda o małżeństwach Wiśniewskiego i Ibisza: "Ile mi brakuje do rekordu Michała?"

Doda nie ukrywa radości z tak dobrego przyjęcia obrazu przez publiczność.

Zobacz także

"Dziewczyny z Dubaju" przekroczyły próg MILIONA WIDZÓW w polskich kinach i zostały jednocześnie najpopularniejszym polskim filmem, który trafiły do kin w 2021 roku! Do filmu należy również tytuł najpopularniejszej polskiej produkcji od początku pandemii????????

Instagram @dodaqueen

Zobacz także: Największe skandale, afery i kontrowersje 2021 roku! O tych gwiazdach mówiło się najwięcej...

"Dziewczyny z Dubaju": Doda o załamaniu nerwowym na planie

Przy okazji Doda pokazała zaskakujący filmik nagrany tuż po tym, jak zostały zakończone nagrania do filmu w Cannes. Wokalistce, która przy "Dziewczynach w Dubaju" debiutowała jako producent kreatywna, popłynęły łzy. Doda nie ukrywała, że praca na planie związała się dla niej nie tylko z radością czy dumą ale także z ogromnym stresem spowodowanym ogromnym filmowym projektem, własnym debiutem ale także problemami rodzinnymi. W trakcie nagrań do "Dziewczyn z Dubaju" rozstała się z mężem, a także znosiła mnóstwo upokorzeń.

Załączam filmik z ostatniego klapsa plus moje załamanie nerwowe i chwile po nim taniec po zakończonym planie w Cannes???? ????????‍♀️???? Dzięki ???? Teraz czekamy na premierę na Netflix, o której dam Wam znać soon.

Reklama

Fani "Dziewczyn z Dubaju już nie mogą doczekać się premiery filmu na Netflixie. Myślicie, że produkcję czeka także sukces na tej platformie? Poruszający filmik, w którym Doda nie potrafiła powstrzymać łez, a także nagranie, na którym tańczy ze szczęścia zobaczycie w poście poniżej. Zobaczcie, jak skrajne emocje towarzyszyły jej na planie.

Reklama
Reklama
Reklama