Doda i Emil Stępień
East News/TRICOLORS
Newsy

Doda przez Emila Stępnia przeżyła piekło: "On wie, że prawie przypłaciłam to życiem" 

Doda ujawniła wstrząsające szczegóły małżeństwa z Emilem Stępniem. Ex mąż doprowadził ją do "depresji, lęków i ataków paniki".

Doda w miniony wtorek zorganizowała live'a na swoim Instagramie, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące problemów z ostatecznym montażem filmu "Dziewczyny z Dubaju". Wśród pytań od mediów i widzów, nie zabrakło także tych dotyczących relacji Dody z byłym partnerem, Emilem Stępniem. Choć wokalistka nie zdecydowała się na ujawnienie dokładnych powodów dotyczących rozpadu ich związku, to jednak nie szczędziła producentowi gorzkich słów. Jak wspomniała, małżeństwo doprowadziło ją jednak do poważnych problemów zdrowotnych, które musiała przepracować na terapii. Co dokładnie się działo? Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Doda pokazała, jak znosi trudny okres po aferze wokół "Dziewczyn z Dubaju"! Ma ogromne wsparcie

Doda opowiedziała nam o swoim reality show! "Ja tworzyłam koncepcję tego projektu"

Doda będzie walczyć o dobro filmu "Dziewczyny z Dubaju"

Ten tydzień rozpoczął się dla Dody bardzo niekorzystnie. W poniedziałek, wokalistka i producentka kreatywna filmu "Dziewczyny z Dubaju" razem z reżyserką tego dzieła, Marią Sadowską, pojechały do montażowni, aby dokonać ostatecznego montażu. Niestety, tam artystki zastały... zamknięte drzwi. Według relacji piosenkarki, jej były partner, Emil Stępień, zablokował im możliwość dokonania final cuta. 

- Emil napisał oficjalne maile, że nie mamy prawa dotykać filmu, któremu poświęciłyśmy ostatnie dwa lata. I nikt nie rozumie, dlaczego tak się zachowuje. Bo i dystrybutor i wszyscy, którzy byli na pokazach prywatnych, bo to one były, żebyśmy wiedzieli, co poprawić, wszyscy mówią, że film jest za długi. Czujemy się wykorzystane, kopnięte w tyłek. Tak naprawdę Emil jest jednym królem i władcą tego filmu i odciął nas od tego, co robiłyśmy - relacjonowała Doda.

Doda i Maria Sadowska odcinają się od Dziewczyn z Dubaju

Zobacz także: Doda odcina się od "Dziewczyn z Dubaju". Management: "Została wykorzystana i oszukana"

Wokalistka jednak nie ma zamiaru się poddawać i chce walczyć o dobro filmu. Z tego też względu zdecydowała się zorganizować konferencję prasową na Instagramie, aby opowiedzieć fanom i mediom, co dalej z premierą i filmem "Dziewczyny z Dubaju". Doda podkreśliła, że jest jej bardzo przykro za zaistniałą sytuację, jednak poinformowała, że niebawem będziemy świadkami mocnych kroków, jakie podejmie w sprawie filmu "Dziewczyny z Dubaju".

- Będą to kroki bardzo konkretne i bardzo stanowcze, mogą się wydać dla was brutalne, ale jedyne, by dobro filmu było obronione. Dobro filmu jest dla mnie priorytetem. Jest mi bardzo wstyd. Jest mi bardzo przykro, że kłótnie producentów zostały wywleczone do tabloidów. Moje ego jest schowane do kieszeni. Jest na ostatnim miejscu. Ten film jest dla mnie najważniejszy - powiedziała Doda na live. 

Doda szczerze o trudnej sytuacji związanej z filmem
Instagram @ dodaqueen

Doda szczerze o małżeństwie z Emilem Stępniem. Padły mocne słowa

Podczas konferencji prasowej Dody nie zabrakło pytań dotyczących jej relacji z Emilem Stępniem. Jak się okazało, piosenkarka nie ma kontaktu z byłym partnerem już od wielu miesięcy, jednak według relacji gwiazdy, producent filmowy teraz nęka jej mamę e-mailami. 

- Jest nieuchwytny. Nie mam z nim kontaktu. Wysyła do mojej mamy niepokojące wiadomości. Prawnicy już działają. Jest oskarżony o stalking i uważa, że nie ma nic do stracenia - powiedziała Doda. 

Doda i Emil Stępień
East News/TRICOLORS

Zobacz także: Doda zdradza dokładną premierę filmu "Dziewczyny z Dubaju". Będzie rywalizować z Lady Gagą! 

Wokalistka nawiązując do oświadczenia Emila Stępnia przesłanego do mediów, w którym producent stwierdził między innymi, że "Doda nie jest utalentowana", odpowiedziała:

- Jeżeli chodzi o obrażanie mnie, nie robi to na mnie wrażenia, ponieważ z jakiegoś powodu uciekłam z domu dwa lata temu. Nie mieszkaliśmy ze sobą od wielu, wielu miesięcy, jeszcze przed rozwodem. Nie będę tutaj mówić o prywatnych sprawach, nie będę mieszać w to prywatnych spraw ani moich rozwodowych – będę mówić tylko i wyłącznie o biznesowych sprawach. Ale Emil naprawdę dał mi taką szkołę życia, że takie słowa już nie robią na mnie wrażenia - powiedziała Doda.

W dalszej części live'a gwiazda poinformowała, jak jej były partner traktował ją na przykład podczas realizacji zdjęć do filmu "Dziewczyny z Dubaju".

- Emil potrafił uśmiechnięty przyjść na plan i mi powiedzieć: „jesteś piątym kołem u wozu, nikt Cię tutaj nie chce i nikt Cię nie lubi. Jesteś nikim beze mnie, jesteś tutaj dzięki mnie. Nie zasłużyłaś, ale masz. Albo nie jesteś godna, ale masz”.

	Doda o trudnej sytuacji związanej z filmem
Instagram @dodaqueen/VIPHOTO/East News

Gwiazda wyjawiła, że związek z Emilem Stępniem bardzo odbił się na jej psychice. 

- Przepracowałam to rok temu. Odbiło się to u mnie jak wiecie depresją, lękami, atakami paniki. […] Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam je życiem. On dobrze o tym wie - dodała Doda. 

Piosenkarka zdecydowała się również powiedzieć o tym, że jeszcze rok temu była skłonna coś sobie zrobić. Była w prawdziwej psychicznej katastrofie. Na szczęście dziś już ma siłę, aby walczyć.

- Rok temu może bym skoczyła z okna. Teraz mam siłę, aby powiedzieć "nie" - podsumowała Doda. 

Jak na razie Emil Stępień nie odpowiada na mocne zarzuty swojej byłej partnerki. Trzeba przyznać, że sprawa jest naprawdę trudna, ale trzymamy kciuki, aby miała swój szczęśliwy finał. 

Doda
Instagram/Doda

Doda odpowiada Emilowi Stępniowi
JACEK DOMINSKI/REPORTER
Newsy
Doda o szokujących wpisach Emila Stępnia: "To groźby karalne. Zrzuć ten napalm teraz"
Konflikt małżonków zaognia się. Po oświadczeniach Dody głos w sprawie "Dziewczyn z Dubaju" zabrał Emil Stępień, zapowiadając zemstę. Jest reakcja piosenkarki.

Emil Stępień jakiś czas temu zabrał głos w sprawie "Dziewczyn z Dubaju" i skandalu, o którym od kilku dni mówi Doda. Konflikt małżonków zaostrza się, a ich wpisy w sieci są naprawdę przerażające. Teraz piosenkarka odpowiedziała na wpisy producenta filmowego, który zapowiedział, że po premierze obrazu wszyscy "dowiemy się, kim jest Dorota Rabczewska". Jest ostro. "Dziewczyny z Dubaju" - wielki skandal przed premierą filmu. Co się wydarzyło? Chyba jeszcze o żadnym filmie przed premierą nie mówiło się tak wiele jak o "Dziewczynach z Dubaju". W ostatnich dniach emocje sięgnęły zenitu po tym jak Doda, producentka kreatywna obrazu, opublikowała serię zaskakujących nagrań w sieci. A więc po kolei. Na początku gwiazda i reżyserka filmu, Maria Sadowska, poinformowały, że nie mogą dokonać ostatecznego montażu, ponieważ nie zostały wpuszczone do studia.  Doda tłumaczyła, że Emil Stępień, producent wykonawcy, zabronił jakiejkolwiek ingerencji. Po oświadczeniach artystek przyszedł czas na komentarz Emila, który stwierdził, że film jest dokończony i zabezpieczony , a obie panie nie są na tyle utalentowane, żeby cokolwiek modyfikować w "Dziewczynach z Dubaju". Piosenkarka postanowiła więc nie brać odpowiedzialności za finalną wersję filmu.  Następnie zorganizowała na Instagramie konferencję prasową, podczas której zdradziła wiele szokujących szczegółów współpracy z Emilem Stępniem, jak i tego, co działo się w jej życiu przez ostatni rok. Zostało złamane prawo. Nielegalnie zostałam niewpuszczona i materiały, które należą również do mnie, zostały mi nieumożliwione do skrócenia bezprawnie, dlatego jeżeli sytuacja będzie miała miała miejsce kolejnym razem, będę zmuszona interweniować z policją - zapowiadała...

Doda i Emil Stępień
East News/TRICOLORS
Newsy
Emil Stępień zemści się na Dodzie po premierze filmu?! "To będzie napalm dla niej"
Emil Stępień odpowiada na słowa Dody. Odważył się na mocny komentarz i ostrzega: "Do czasu premiery będę milczał a potem..."

Nie milkną echa afery wokół filmu "Dziewczyny z Dubaju". Po tym jak Doda i Maria Sadowska nie zostały wpuszczone do montażowni, aby dokonać ostatecznego montażu filmu, piosenkarka na drugi dzień od tego incydentu zdecydowała się zorganizować konferencję prasową, podczas której nie szczędziła gorzkich słów swojemu ex partnerowi, Emilowi Stępniowi. Padły mocne słowa, które już odbiły się szerokim echem w mediach.  Teraz do sprawy odniósł się sam Emil Stępień w komentarzach na swoim Instagramowym profilu! Co uważa o słowach Dody i co planuje po premierze filmu? Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Doda o aferze wokół "Dziewczyn z Dubaju" i Emilu Stępniu: "Nie dam już się zastraszać"! Emil Stępień zemści się na Dodzie po premierze "Dziewczyn z Dubaju"? Podczas konferencji prasowej, którą Doda zorganizowała w miniony wtorek dowiedzieliśmy się, że piosenkarka nie ma zamiaru poddać się bez walki i pomimo przeciwności, chce dokonać ostatecznego montażu filmu. Jak sama przyznała, jeśli będzie trzeba, zdecyduje się na bardzo mocne kroki, byleby dobro filmu zostało obronione. Przy okazji live'a, gwiazda odniosła się również do swojego małżeństwa z Emilem Stępniem. Z relacji wokalistki wynika, że związek z producentem bardzo odbił się na jej psychice .  - Przepracowałam to rok temu. Odbiło się to u mnie jak wiecie depresją, lękami, atakami paniki. […] Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam je życiem. On dobrze o tym wie. [...] Rok temu może bym skoczyła z okna. Teraz mam siłę, aby powiedzieć "nie" - podsumowała Doda - mówiła między innymi piosenkarka.  Zobacz także:   Doda pokazała, jak znosi trudny okres po aferze...

Doda i Emil Stępień wojna o Dziewczyny w Dubaju
Instagram / dodaqueen
Newsy
Emil Stępień odpowiada Dodzie i Marii Sadowskiej. "Jak chcą się bawić, niech idą do Smyka"
Emil Stępień zdecydował się odpowiedzieć na zarzuty Dody i Marii Sadowskiej dotyczące filmu "Dziewczyny z Dubaju". Faktycznie uniemożliwił byłej żonie i reżyserce dokończenie głośnego filmu? Mocna odpowiedź!

Doda i Maria Sadowska nagrały wspólną relację na Instastory, w której zdradziły, że uniemożliwiono im dokończenie prac nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", nad którym obie pracowały przez ostatnie dwa lata. Artystka, która jest współproducentką filmu i reżyserka miały dokończyć montaż obrazu, który był za długi. Gdy jednak przyjechały do pracy, zastały zamknięte drzwi. Doda mówi, że nie może uwierzyć, że coś takiego spotkało ją ze strony byłego męża Emila Stępnia, który jest producentem filmu "Dziewczyny z Dubaju". Wokalistka mówi wprost, że nie bierze odpowiedzialności za film, jeśli nie mogą go dokończyć! Ja jako producent kreatywny, w obecnej sytuacji, niestety muszę stwierdzić, że  nie biorę odpowiedzialności za ten materiał. I Maria również. Zostało nam uniemożliwione dokończenie pracy nad tym filmem.  Emil Stępień w oświadczeniu dla serwisu plotek.pl w mocnych słowach odpowiedział Dodzie. Mężczyzna nie przebiera w słowach!  Emil Stępień odpowiada na zarzuty Dody i Marii Sadowskiej Emil Stępień zdecydował się odpowiedzieć na głośną już dzisiejszą relację Dody , jaką opublikowała w mediach społecznościowych, w której opowiedziała  o problemach, jakie napotkała przy końcowych pracach nad filmem "Dziewczyny z Dubaju" . Producent filmu dla serwisu plotek.pl zdradził, że to on sam nadał Dodzie tytuł producenta kreatywnego, aby wyglądało to dobrze w CV: Te wszystkie piękne tytuły, którymi pani jak ornament oznaczyła panią Dorotę w swoim pytaniu, są wyłącznie nadane przeze mnie dla budowy jej CV. Emil Stępień pisze wprost, że film "Dziewczyny z Dubaju" jest już skończony . Skierował też kilka słów do reżyserki oraz Dody, która - jak twierdzi - powinna...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak