Doda cieszy się z kolejnego sukcesu swojego filmu "Dziewczyny z Dubaju". Dystrybutor obrazu, Kino Świat, ogłosił właśnie, że stał się on najpopularniejszą polską produkcją w tym roku! Ile osób zobaczyło już "Dziewczyny z Dubaju" i czy film zaczął na siebie zarabiać? Zobaczcie!

Reklama

"Dziewczyny z Dubaju" z rekordem w 2021 roku!

"Dziewczyny z Dubaju" z udziałem takich gwiazd jak Paulina Gałązka, Kasia Sawczuk, Olga Kalicka, Kasia Figura czy Jan Englert już od samego początku cieszył się sporym zainteresowaniem, a potwierdziły to wyniki oglądalności. W weekend otwarcia film zanotował rekordową liczbę osób w kinach w 2021 roku, zaś po 10 dniach od premiery zgromadził już aż 602 tys. widzów, co stawia go na 1. miejscu wśród najchętniej oglądalnych polskich produkcji w tym roku. "Dziewczyny z Dubaju" pokonały m.in. "Wesele" Smarzowskiego czy "Small World" Vegi.

Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Niewątpliwym sukcesem pochwaliła się oczywiście producentka obrazu, czyli Doda! Gwiazda jest bardzo szczęśliwa z wyników oglądalności, a swoim wpisie zaznacza, że film już się zwrócił i zaczął na siebie zarabiać. W świetle ostatnich zarzutów prokuratorskich wobec jej byłego męża, Emila S. (otrzymał ich aż 45!) oraz niej samej (gwiazda otrzymała jeden zarzut, współpracuje z prokuraturą) to dla artystki bardzo istotna wiadomość:

Dziękuje Wam????????????jesteście wspaniali, a to zaledwie podsumowane Polskiego rynku. Dodajmy pełne sale Polonii w 10 krajach za granicą ! Film już się zwrócił i po zaledwie 10 dniach zaczął na siebie zarabiać????????to całkiem niezły producencki debiut????????‍♀️ Jednak ponieważ skromność jest moją nadrzędną wartością to pozwolę Wam zostawić jedynie po jednym komplemencie na mój temat w komentarzach, Dajcie znać w który fragmencie filmu poczuliście „rękę pani Dodu" - pisze Doda.

Reklama

A Wy obejrzeliście już "Dziewczyny z Dubaju"? W filmie zobaczymy m.in. Kasię Sawczuk oraz Katarzynę Figurę. Film zbiera bardzo skrajne recenzje, niewątpliwie jest jednak wielkim hitem komercyjnym, o którym wciąż dużo się dyskutuje!

Kino Świat
Reklama
Reklama
Reklama