Piotr Kukulski i Basia Mączyńska na Rihanna for River Island. Dziewczyna Piotra Kukulskiego

Wczoraj w mediach największą gwiazdą była Patrycja Wojnarowska, czyli dziewczyna z imprezy "Playboya", która zabłysnęła nagą pupą pozując m.in. z Pikejem. Za sprawą wspólnych zdjęć, określono ją mianem "dziewczyny Pikeja", ale okazuje się, że żadne z nich nie ma z sobą nic więcej wspólnego niż tylko zdjęcie.

Na swoim Facebooku Piotr Kukulski zdementował plotki wpisem, w którym zapewnia, że nie znał wcześniej Wojnarowskiej. Poza tym jest od dwóch lat w szczęśliwym związku z Klaudią Olszewską. Parę czule spacerującą po warszawskim centrum handlowym Arkadia można było zobaczyć np. w marcu, podczas premiery kolekcji Rihanna for River Island.

Wczoraj napisałem o tej Patrycji aka goła dupa jako o koleżance bo nie chciałem robic dziewczynie przykrości, ale jak widac tak sie nie da!!! Spotkałem tą laske tam po raz pierwszy w życiu wychodząc już z imprezy playboya!! Wszyscy robili sobie z nią zdjęcia dla beki!! Zobaczcie zdjęcia Szczesngo czy Marini wszyscy mieli z niej beke ja też dlatego zapozowałem na zasadzie zobaczcie tą żenade!!! Najgorsze jest to ze to wszystko odbija sie na mojej dziewczynie z którą jestem już ponad dwa lata i bardzo ja kocham!!! Nazywa sie Klaudia a nie żadna Patrycja aka gola dupa!!! (pisownia oryginalna) - napisał Pikej.


Tak wygląda dziewczyna Pikeja:



Prywatne zdjęcia Patrycji Wojnarowskiej: