Dziewczyna Bartosza Kurka Bartosz Kurek z dziewczyną, Anną Grejman Bartosz Kurek z dziewczyną, Anną Grejman Bartosz Kurek z dziewczyną, Anną Grejman Dziewczyna Bartosza Kurka
Dziewczyna Bartosza Kurka
1/8
Dziewczyna Bartosza Kurka

 

Po wielkim sukcesie polskich siatkarzy na Mistrzostwach Świata we Włoszech najgłośniej jest o Bartoszu Kurku, który udowodnił, że nie ma sobie równych! Przez sportowe media nazywany jest nawet "panem profesorem od siatkówki" - nic dziwnego, wczoraj grał bezbłędnie! A skoro Bartosz znów cieszy się tak wielką popularnością, nie sposób nie przyjrzeć się jego dziewczynie, która zawodowo również gra w siatkówkę! Na ich Instagramach nie brakuje wspólnych zdjęć, czy to z podróży, czy po prostu z domu. Zobaczcie, jak wygląda życie prywatne naszego wielkiego mistrza, Bartosza Kurka!

 

Zobacz także: SZOK! Lewandowski zarabia... 20 razy więcej niż Kurek! Skąd taka różnica?

 

2/8
Bartosz Kurek z dziewczyną, Anną Grejman

 

Partnerką 30-letniego Bartosza Kurka od lat jest 25-letnia Anna Grejman, która również jest siatkarką. Na co dzień gra w tureckim klubie Karayollari. Ma 183 cm wzrostu (Bartek jest od niej wyższy o 25 cm). Jak zareagowała na zwycięstwo Polski na MŚ? Obiecała Bartkowi, że już więcej nie będzie musiał zmywać naczyń:

Dumna! Bartozy! Najlepszy na świecie! Udowodniłeś wszystkim!!! i zasłużyłeś jak nikt! Od dzisiaj myję gary do końca życia Mistrzu😁 Brawo drużyna, jesteście Turbokozakami - napisała na Instagramie. 

Zobacz: Kurek, Kubiak, Szalpuk... Tak wygląda życie prywatne polskich siatkarzy

3/8
Bartosz Kurek z dziewczyną, Anną Grejman

 

Zarówno Bartosz, jak i Anna, na swoim kontach społecznościowych pokazują mnóstwo prywatnych zdjęć! Widać, że para uwielbia spędzać ze sobą czas - łączy ich pasja nie tylko do sportu, ale również podróży. Niedawno odwiedzili m.in. Tajlandię!

 

Zobacz: Najlepsze miejsca na tanie podróże

4/8
Bartosz Kurek z dziewczyną, Anną Grejman

 

Czy planują ślub i dzieci? Tego nie wiemy, wiemy zaś, że są zakochani w swoim... piesku! :) 

5/8
Dziewczyna Bartosza Kurka

 

Co ciekawe, na Instagramie Anny znaleźliśmy zdjęcie z windy z samym... Quebonafide! Czy siatkarka zna dobrze popularnego muzyka i partnera Natalii Szroeder? A może ich spotkanie było zupełnie przypadkowe?

6/8
Bartosz Kurek z dziewczyną, Anną Grejman

 

Anna Grejman, partnerka Bartosza Kurka, może pochwalić się naprawdę niezłą figurą! To zasługa m.in. basenu. 


Zobacz: Ćwiczenia, fitness, zdrowy styl życia – poradniki i opisy

7/8
Bartosz Kurek z dziewczyną, Anną Grejman

 

Wysportowana sylwetka Kurka też robi ogromne wrażenie! 

 

Zobacz: Ćwiczenia na mięśnie brzucha w domu dla początkujących

8/8
Bartosz Kurek z dziewczyną, Anną Grejman
Więcej na temat Bartosz Kurek