Księżna Kate z dziećmi na lotnisku Księżniczka Charlotte i książę George z rodzicami podczas chrztu brata Louisa Książę William w Jordanii
Księżna Kate z dziećmi na lotnisku
East News
Co William i Kate zdradzili na temat swoich dzieci?
1/4
Księżna Kate z dziećmi na lotnisku
East News

 

Księżniczka Charlotte i książę George są oczkiem w głowie rodziców. Rodzeństwo wprowadziło wiele radości do rodziny królewskiej. Niebawem dołączy do nich również ich najmłodszy braciszek, Louis, który jest jeszcze za mały, aby z nimi brykać. Ciekawe, czy tak samo jak Charlotte i George, zacznie wykazywać zainteresowanie sportem. Okazuje się bowiem, że dzieci księżnej Kate i księcia Williama już teraz pobierają swoje pierwsze lekcje. W jakich dziedzinach sportu próbują swoich sił? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa! Kogo zabrakło?

2/4
East News

 

Niedawno księżna Kate i książę William wybrali się na Wimbledon, aby podziwiać zmagania tenisistów. Tuż po meczu spotkali się ze zwycięzcą tegorocznego pucharu. Novak Djokovic zachęcił ich nawet do pewnego prywatnego wyznania na temat ich starszych dzieci. Okazuje się bowiem, że zarówno George, jak i Charlotte, próbują już swoich sił w... tenisie! 

 

- Dzieciaki próbują utrzymać w ręce rakiety tenisowe - stwierdził rozbawiony książę William.

 

Tenis to nie jedyny sport, który zaciekawił maluchów. W jakiej jeszcze dziedzinie próbują swoich sił? 

3/4
Księżniczka Charlotte i książę George z rodzicami podczas chrztu brata Louisa
East News

 

Choć George ma zaledwie 4-latka, a Charlotte tylko 3, już teraz wykazują zainteresowanie sportem. Tak przynajmniej twierdzą ich rodzice, którzy pochwalili się, że maluchy nie tylko próbują swoich sił w tenisie, ale również w piłce nożnej! Czy pójdą w ślady swoich rodziców, którzy od zawsze byli bardzo wysportowani? 

 

4/4
Książę William w Jordanii
East News

 

Księżna Kate na studiach należała do klubu sportowego, w którym trenowała wioślarstwo. Dzięki temu mogła się pochwalić imponującą sylwetką. Podczas jednego z pokazów mody, jaki zorganizowano na jej uczelni, Kate Middleton odsłoniła umięśniony brzuch. To sprawiło, że koledzy z roku zaczęli na nią patrzeć w inny sposób. Książę William również zauroczył się w niej na nowo. Wspólna miłość do sportu zbliżyła ich do siebie i scementowała ich związek! Wiedzieliście o tym?