Książę George ma dość małej Charlotte Książę George na meczu polo księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę George książę George, księżniczka Charlotte
Książę George ma dość małej Charlotte
1/4
Książę George ma dość małej Charlotte

 

To musiało stać się prędzej niż później. People donosi, że książę George nie chce się już bawić z księżniczką Charlotte tak często jak przedtem! 5-letni syn księżnej Kate i księcia Williama chodzi już własnymi ścieżkami i nie w głowie mu zabawy lub opieka nad dwa lata młodszą Charlotte. A to oznacza, że Kate będzie musiała coś wymyślić dla dziewczynki, żeby nie czuła się odtrącona!

Poznajcie więcej szczegółów na kolejnych stronach. 

 

Zobacz: W takiej sytuacji księżnej Kate jeszcze nie widzieliście! George i Charlotte to niezłe rozrabiaki!

 

2/4
Książę George na meczu polo
East News

 

Do tej pory Charlotte i George nie odstępowali się na krok. Uwielbiali się ze sobą bawić, George opiekował się Charlotte jako starszy brat. Pierwszy syn Kate i Williama dorasta jednak i bardziej interesują go zabawy z chłopcami w jego wieku. Dlatego coraz częściej robi swoje, nie bacząc na siostrę. Ich rodzice są na pewno na to przygotowani!

 

3/4
księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę George
East News

 

Książę George skończył niedawno 5 lat, Charlotte jest od niego młodsza o 2 lata. W takim wieku to spora różnica! Nikogo więc nie dziwi zachowanie George'a, który czasami ma po prostu dość siostry. Jesteśmy jednak pewni, że jak podrosną, staną się naprawdę zgranym rodzeństwem, do którego dołączy malutki  jeszcze książę Louis! 

 

4/4
książę George, księżniczka Charlotte
East News

 

O Charlotte mówi się, że jest bardzo rezolutna, spokojna i mądra. Na pewno więc szybko odnajdzie się w nowej sytuacji! :)

Zobacz: Aż ciężko uwierzyć, co zrobiła Kate dzień po narodzinach księcia Louisa!