Party Stories
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Memy, Antoni Macierewicz
Newsy

Żegnamy dziś ministrów - Macierewicza, Waszczykowskiego, Szyszkę... Ale te MEMY sprawią, że nigdy o nich nie zapomnimy! ;)

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Memy o San Escobar
Newsy
Po wpadce ministra Waszczykowskiego - Nowy kraj, San Escobar święci triumfy w sieci
Antoni Macierewicz
East News
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI! Antoni Macierewicz miał wypadek! Samochód ministra brał udział w karambolu

Antoni Macierewicz miał wypadek samochodowy! Według doniesień TVN24, szef Ministerstwa Obrony Narodowej brał udział w karambolu do którego doszło w okolicach Lubicza Dolnego pod Toruniem. W wypadku miało brać udział sześć samochodów, w tym auto Żandarmerii Wojskowej. Inne źródła piszą o ośmiu autach, w tym dwóch rządowych BMW. Informację o karambolu potwierdził już  rzecznik rządu, Rafał Bochenek. TVN24 informuje, że w karambolu ucierpiały dwie osoby, a jeden z poszkodowanych jest najprawdopodobniej funkcjonariuszem ŻW.  Według medialnych informacji Antoni Macierewicz nie ucierpiał w wypadku i jest już w drodze do Warszawy.    Patryk Michalski, reporter RMF FM, poinformował na Twitterze, że Antoni Macierewicz dotarł już na galę tygodnika "wSieci".   Minister Antoni #Macierewicz po karambolu dotarł na galę tygodnia wSieci. pic.twitter.com/X8PS7dHNf9 — Patryk Michalski (@patrykmichalski) 25 stycznia 2017     O wypadku poinformował na Facebooku "Dzień Dobry Toruń".     Antoni Macierewicz miał wypadek samochodowy. Samochód którym podróżował szef MON uczestniczył w karambolu pod Toruniem.

Jerzy Owsiak napisał list do Antoniego Macierewicza
East News/Facebook
Newsy
Jerzy Owsiak napisał list do Antoniego Macierewicza! "Tak bardzo chciałbym od pana..."

Jerzy Owsiak napisał list do Antoniego Macierewicza ! Okazuje się, że organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystosował do Ministra Obrony Narodowej otwarty list, który opublikował na swoim profilu na Facebooku. Owsiak zareagował tym samym na słowa polityka, który zaledwie kilka dni temu mówiąc o tragedii w Smoleńsku stwierdził, że Polska była " pierwszą wielką ofiarą terroryzmu we współczesnym konflikcie, jaki się na naszych oczach rozgrywa" . Co napisał Jerzy Owsiak do Antoniego Macierewicza? Szef WOŚP na początku swojego listu wspomina, że jako dziecko często bawił się w "wojnę". Drogi Panie Ministrze, Dawno, dawno temu, kiedy byłem chłopcem, jedną z ulubionych zabaw na moim gdańskim podwórku było wywoływanie wojny. Na wielkim narysowanym kole znajdowały się podziały na różne państwa. Każde miało swoją nazwę. Były więc Rosja, Niemcy, Polska, Ameryka i cała reszta . Grający rzucał kija i wypowiadał długą formułkę. Wszyscy się rozbiegali, a najważniejszy był ten, któremu wojnę wywoływaliśmy, musiał on wtedy szybko śmigać po patyk i wojna gotowa. Było zabawnie i całe podwórko bawiło się świetnie, dopóki wieczorem wszystkiego nie kończyły rodzicielskie pokrzykiwania, bo przecież jutro znów będzie dzień, szkoła, podwórko, koledzy, koleżanki i przyjaciele. W dalszej części Jerzy Owsiak pisze o tym, jak według niego powinien zachowywać się Minister Obrony Narodowej. Tak bardzo chciałbym od Pana, jako Ministra Obrony Narodowej, poczuć siłę opieki i czuwania nad naszym losem ludzi, którzy pracują, uczą się i tworzą ten piękny kraj, jakim jest Polska. Tak bardzo chciałbym, aby Pan uspokajał i w dyplomatycznych dialogach, jak z powieści, budował kopułę nad naszym niebem, niezwykle skuteczną i odporną na wszelkie „ciosy” z zewnątrz. Tak bardzo pragnąłbym, abyśmy mieli poczucie wsparcia u tych, których szanujemy, z...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner