Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Drugi odcinek The Voice of Poland
TVP 2
Newsy

The Voice: Przed nami drugi odcinek. Zabawna wymiana zdań pomiędzy Górniak i Steczkowską [WIDEO]

Wokalistki śmieją się z rzekomego konfliktu

Pierwszy odcinek "The Voice of Poland" przyniósł nam wiele emocji i wzruszeń. Największe zainteresowanie, poza uczestnikami, budzi relacje dwóch trenerek - Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak. Panie świetnie się ze sobą dogadują, choć rywalizacja o najlepszych solistów jest zaciekła. Przypomnijmy: "The Voice": Pierwszy odcinek za nami. Wśród uczestników finalistka Idola 

Najbliższy sobotni odcinek przyniesie nam równie dużo zabawy. W show pojawi się mnóstwo utalentowanych zawodników, którzy marzą o wielkiej karierze. Trenerom podczas przesłuchań dopisywał humor. Nie zabrakło drobnych uszczypliwości i złośliwych komentarzy. Wszystko utrzymane jednak w żartobliwym tonie. Kiedy Górniak jednego z zawodników zapytała, skąd słyszał, że jest czarownicą, Justyna zabawnie podsumowała historię:

Edyta: Kto Ci powiedział, że jestem czarownicą? Jakie ty gazety czytasz? Justynka?
Justyna: Ja gazety? Ja cię znam na co dzień, to jest wielka różnica. Nie muszę niczego czytać, wiem kim jestem. (śmiech)


Czekacie na drugi odcinek show?

Zobacz: Górniak romansuje w The Voice. Steczkowska dopiekła jej zdradzając sekret 
 
Oficjalna sesja jurorów:

Drugi odcinek The Voice of Poland
TVP 2
Newsy
Drugi odcinek "The Voice": Wśród uczestników gwiazda konkurencyjnego show
A Steczkowska boi się fanów Górniak

Kiedy tydzień temu ruszyło muzyczne show " The Voice of Poland " nikt nie spodziewał się, że przyniesie on widzom tak wiele emocji i wzruszeń. Najwięcej emocji budzi, poza występami uczestników, budzi relacja Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak . Panie ostro rywalizują o najlepszych solistów. Przypomnijmy:  "The Voice": Pierwszy odcinek za nami. Wśród uczestników finalistka Idola Na scenie  pierwszym z uczestników, który zachwycił uczestników, był Michał Dudkiewicz , który wykonał największy hit Dawida Podsiadło - "Trójkąty i kwadraty": Dałeś za dużo ozdobników, dlatego tekst nie był zrozumiany do polski. gdybyś śpiewał polskie piosenki, to ja bym cię nauczyła śpiewać bez ozdobników i wyraźnie - oceniła Justyna Edyta nagle zbliżyła się do solisty i zaczęła się "przymilać": Nie chcesz, żebym płakała? - pytała Edyta zachęcając do wyboru jej grupy Michał wybrał ostatecznie Steczkowską, co załamało Górniak: Edyta: Nie mam komentarza, jestem załamana Justyna: Boje się wyjść ze studia, Edi ma mocną grupę fanów, oni mają siekierę   Kolejną uczestniczką była Lena Osińska . Jej występ poruszył Tomsona i Barona oraz Justynę. Dziewczyna trafiła do grupy diwy. Następnym solistą był Paweł Barów . Odwróciły się tylko dwie piękne trenerki. Muzyk wybrał Edytę. Kolejną solistką, która pojawiła się na scenie, była Joanna Kwaśnik , znana wszystkim z II edycji X-Factora, gdzie zajęła 6. miejsce, będąc w grupie Kuby Wojewódzkiego. Uznana piosenkarka zachwyciła Edytę i Marka Piekarczyka. Wybrała jednak Górniak. Taka sama sytuacja powtórzyła się w przypadku kolejnej zawodniczki - Sandry Rusin , która wykonała hit Sylwii Grzeszczak - "Księżniczkę". Sandra również wybrała Edytę. Następną uczestniczką show była Żaneta...

Edyta Górniak romansuje z uczestnikiem The Voice
YouTube
Newsy
Górniak romansuje w The Voice. Steczkowska dopiekła jej zdradzając sekret [WIDEO]
Uszczypliwe komentarze Justyny

Pierwszy odcinek " The Voice of Poland " za nami. Na scenie pojawiło się kilkunastu wspaniałych wokalistów, którzy swoimi występami zachwyciły jurorów. Wśród nich m.in. finalistka Idola. Justyna Steczkowska i Edyta Górniak ostro walczyły o najlepszych solistów. Przypomnijmy:  "The Voice": Pierwszy odcinek za nami. Wśród uczestników finalistka Idola Dużo emocji wzbudził występ Jerzego Grzechnika , który wykonał hit "Stay with me". O zawodnika walczyli prawie wszyscy jurorzy, poza Markiem Piekarczykiem. Edyta Górniak w bardzo nietypowy sposób zaczęła przekonywać Jerzego, żeby trafił do jej drużyny:   Podoba mi się wrażliwość twoja w muzyce, jest w tobie ogromna jakość, jesteś przystojny, a ja niedawno rozstałam się z facetem - kokietowała diwa Justyna rekomendowała koleżankę: Edyta świetnie się całuje - mówiła Steczkowska Grzechnik nie miał wyboru i trafił do grupy Górniak. Oglądaliście "The Voice of Poland"? Zobacz:  Górniak i Steczkowska razem w teledysku. Tak promują nowy "The Voice"   Uczestnicy w pierwszym odcinku "The Voice:

Justyna Janik w The Voice of Poland
YouTube
Newsy
Wielki talent w "The Voice". Ten występ zadziwił jurorów [WIDEO]
Kto pierwszy się odwrócił?

W " The Voice of Poland " nie brakuje solistów, którzy swoim talentem rzucają jurorów na kolana. W pierwszym odcinku show na scenie pojawiło się kilku uczestników, o których trenerzy ostro rywalizowali, zwłaszcza Justyna Steczkowska oraz Edyta Górniak . Przypomnijmy:  "The Voice": Pierwszy odcinek za nami. Wśród uczestników finalistka Idola W nadchodzącym odcinku na scenie pojawi się m.in. Justyna Janik, która pochodzi z Żywca . To właśnie tam od najmłodszych lat u boku rodziców przyglądała się wielkim artystom i marzyła, aby występować na scenie. Jej rodzice, którzy od 20 lat zajmują się organizacją, nagłośnieniem i oświetleniem koncertów pokazali jej jak wygląda życie w blasku fleszy. Mając zaledwie 21 lat Justyna jest wokalistką, autorką tekstów i muzyki w zespole TOCSIN, w którym artystka poznała nie tylko prawdziwych przyjaciół, ale też swoją miłość. Na przesłuchaniach Justyna zaśpiewała utwór "Deeper". Jej głos zadziwił wszystkich jurorów, a jako pierwsza odwróciła się Edyta. Do czyjej drużyny trafi? Przekonamy się już niebawem. Zobacz:  Górniak romansuje w The Voice. Steczkowska dopiekła jej zdradzając sekret   Oficjalna sesja jurorów "The Voice":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner