Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Dorota Gardias o rozstaniu z partnerem
ONS
Newsy

Gardias opowiedziała o powodach rozstania z partnerem. Zdradziła też jak dba o córkę w tym trudnym okresie

To rozwiązanie przynosi korzyści im obu

Dorota Gardias niedawno rozstała się ze swoim partnerem, Piotrem Bukowieckim, z którym doczekała się córeczki, Hani. Pogodynka po podjęciu tak ważnej decyzji zdecydowała się na zmianę fryzury. Zobacz: Dorota Gardias przefarbowała się na jasny blond. Nowa fryzura po rozstaniu

Gwiazda w najnowszym numerze "Flesz" zdradziła powody ich rozstania. I jak można zauważyć dotyka to wiele par, które są w długoletnich związkach. Gardias przyznała bowiem, że uczucie między nimi się wypaliło:

Nasze uczucie się po prostu wypaliło. Ale rozstaliśmy się w zgodzie, bo oboje z Piotrem jesteśmy odpowiedzialnymi ludźmi. Szczęście naszej córki jest dla nas najważniejsze, dlatego nadal będziemy utrzymywać ze sobą bliski kontakt. Piotr może ją odwiedzać i zajmować, kiedy tylko chce. Dogadaliśmy się również w sprawie finansów.


Zdradziła też, jakie kroki poczyniła, aby Hania nie odczuła gwałtownych zmian:

Chodzę z nią na konsultacje do psychologa i obie oswajamy się z nową sytuacją. 


Pogodynka nie skomentowała jednak plotek dotyczących jej romansu z innym mężczyzną. Czy u jej boku pojawił się ktoś nowy?

Zobacz: Gardias w wiosennym wydaniu na prezentacji butów
 
 

Gardias po rozstaniu bryluje na salonach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dorota Gardias marzy o drugim dziecku
ONS
Newsy
Gardias dopiero rozstała się z partnerem. Już planuje drugie dziecko
Pogodynka szczerze o swoich zamiarach

Prawie dwa miesiące temu Dorota Gardias ogłosiła w mediach, że rozstała się z partnerem, Piotrem Bukowieckim. Pogodynka po kilku latach związku podjęła trudną decyzję o rozstaniu. Niestety, jak się później okazało, nowa sytuacja bardzo wpłynęła na ich córeczkę Hanię. Gardias zdradziła wówczas, że pojawiły się pierwsze problemy związane z wychowaniem dziecka. Zobacz: Gardias ma problemy wychowawcze z córką. Wszystko przez... Gwiazda TVN pomimo głośnego rozstania wciąż marzy o powiększeniu rodziny. W rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy Dorota Gardias zdradziła, że chciałaby, aby jej córka miała kiedyś rodzeństwo. - Na razie mam poczucie, że Hania jest najważniejsza, ale myślę, że byłaby bardzo szczęśliwa, gdyby miała rodzeństwo, i chciałabym, żeby tak się stało - stwierdziła celebrytka . Teraz nie jest dobry moment na takie plany. Zobaczymy, co los przyniesie. Ale nie mówię nie i mam nadzieję, że kiedyś to się uda . Wygląda więc na to, że Dorota Gardias odnalazła już spokój po niedawnych wydarzeniach w jej prywatnym życiu. Trzymamy więc kciuki, żeby marzenia pięknej gwiazdy spełniły się jak najszybciej.  Zobacz na Polki.pl: Dorota Gardias zabrała córkę na otwarcie butiku

Dorota Gardias padła ofiarą oszusta
ONS
Fleszstyle
Dorota Gardias przefarbowała się na jasny blond. Nowa fryzura po rozstaniu
Jak wygląda teraz?

Najbliższe dni z pewnością nie będą łatwe dla Doroty Gardias . Pogodynka potwierdziła dzisiaj doniesienia mediów o rozstaniu z ojcem jej dziecka, Piotrem Bukowieckim, co z pewnością wywoła falę spekulacji i komentarzy. Okazuje się, że rozstanie z partnerem to nie jedyne zmiany na jakie zdecydowała się gwiazda TVN . Dorota Gardias pochwaliła się właśnie nową fryzurą. Na Facebooku pojawiło się zdjęcie na którym widzimy uśmiechniętą prezenterkę w zupełnie innej odsłonie . Celebrytka przefarbowała się na jasny blond i musimy przyznać, ze wygląda świetnie. Zobacz: Dorota Gardias rozstała się z partnerem. Pogodynka skomentowała swoją decyzję Gardias na warsztatach kulinarnych:

Dorota Gardias opowiedziała o rozstaniu
ONS
Newsy
Dorota Gardias opowiedziała o rozstaniu z partnerem. Nawiązała do samotnego macierzyństwa
Tydzień temu pogodynka zakończyła związek

Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiła się zaskakująca informacja o rozstaniu Doroty Gardias i Piotra Bukowieckiego. Pogodynka oraz ojciec jej dziecka podjęli decyzję o zakończeniu związku już dwa miesiące temu, jednak dopiero teraz zrobiło się nich głośno . Zobacz: Dorota Gardias rozstała się z partnerem. Pogodynka skomentowała swoją decyzję, Dorota Gardias w dzisiejszym "Dzień Dobry TVN" po raz pierwszy zdradziła jak sobie radzi po rozstaniu. - Jesteśmy spokojnymi, kulturalnymi, dojrzałymi ludźmi, więc się rozstaliśmy grzecznie i po cichu . Mam teraz więcej obowiązków. Jestem mamą z dzieckiem, z pracą, która jest bardzo czasochłonna. Mam bardzo dużo wyzwań, ale zawsze byłam twarda babką. Staram się myśleć pozytywnie. Mam wspaniałą córkę, która jest moim numerem jeden i to ona jest najważniejsza. To dla niej będę się starać - przyznała gwiazda TVN. Dorota Gardias i Piotr Bukowiecki są rodzicami córeczki Hani, która przyszła na świat w 2013 roku. To właśnie ze względu na dobro dziecka Gardias i jej były partner zdecydowali się utrzymywać przyjacielskie relacje. Zobacz: Dorota Gardias przefarbowała się na jasny blond. Nowa fryzura po rozstaniu   Opatulona Gardias przed studiem DDTVN:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner