Dominika Kluźniak w białej sukience

Gwiazda "M jak miłość" po raz trzeci zostanie mamą?! Miała się zdradzić przez przypadek...

Dominika Kluźniak w białej sukience

Dominika Kluźniak po raz trzeci zostanie mamą?! Tygodnik "Życie na gorąco" sugeruje, że aktorka znana widzom z roli Ewy Mostowiak w serialu "M jak miłość", niedługo przywita na świecie maluszka.

Niedawno Dominika Kluźniak i jej partner Karol Pocheć odwiedzili jeden z salonów samochodowych na warszawskim Ursynowie. Zakochani zastanawiali się nad kupnem większego, bardziej rodzinnego auta. Jak podaje gazeta, podobno aktorce podczas jednej z rozmów wymsknęło się, że jej rodzina powiększy się już niedługo. 

Warto przypomnieć, że serialowa Ewa Mostowiak ma dwójkę dzieci, którym poświęca każdą wolną chwilę. W 2014 roku na świecie aktorka przywitała córkę Zuzannę, której ojcem jest Karol Pocheć. Jej starsza pociecha, 10-letnia Julia, to owoc związku z Bartoszem Głogowskim, z którym Dominika Kluźniak rozstała się w 2012 roku po 12 latach bycia razem. 

W czasie drugiej ciąży gwiazda poprosiła twórców "M jak miłość" o urlop, dlatego w pewnym momencie serialowa Ewa wyjechała do Anglii, a potem wykryto u niej nowotwór. Jeśli informacje o trzeciej ciąży okażą się prawdziwe, serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz: Gwiazda "M jak miłość" po raz drugi została mamą. Znamy płeć dziecka​

 

Dominika Kluźniak po raz trzeci zostanie mamą?

Dominika Kluźniak na spotkaniu z obsadą filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
ONS

 

Dominika Kluźniak z partnerem i córkami na zakupach

Dominika Kluźniak z partnerem i córkami na zakupach

 

Więcej na temat Dominika Kluźniak
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36