Kilka tygodni temu kolorowa prasa informowała o rozłamie w Blue Cafe, który miał być spowodowany kryzysem w prywatnej relacji Dominiki Gawędy i Pawła Ruraka-Sokala. Wokalistka jednak zdecydowanie zaprzeczyła tym plotkom, a na rynku ukazała się właśnie ich najnowsza płyta. Przypomnijmy: Kryzys w Blue Cafe przez romans Gawędy? Dominika zabrała głos w sprawie

Reklama

Gawęda nie odniosła się do kwestii łączącej ich relacji - czy jest ona stricte zawodowa, czy może też są sobie zdecydowanie bliżsi. W końcu jednak sprowokowana kolejnym pytaniem, tym razem w Dzień Dobry TVN, Dominika postanowiła sprostować wszystkie plotki. Gawęda wyznała, że nigdy nie była w związku z liderem Blue Cafe i są tylko przyjaciółmi. Co więcej, oboje mają partnerów, z którymi są bardzo szczęśliwi.

To, że jesteśmy tutaj, czy fakt, że pokazujemy się razem gdziekolwiek indziej nie oznacza, że jesteśmy parą. Bardzo się przyjaźnimy, nigdy nie byliśmy razem, nigdy się nie całowaliśmy, nic! (śmiech) Świetnie się rozumiemy w pracy i jesteśmy tam partnerami, to jest wszystko. I Paweł, i ja mamy osoby, z którymi jesteśmy szczęśliwi - zapewniła w rozmowie z DDTVN Gawęda.

Myślicie, że to położy kres dotychczasowym plotkom?

Zobacz: Okupnik wspomina kulisy odejścia z Blue Cafe. Pierwszy raz tak szczerze

Zobacz także

Reklama

Dominika Gawęda w Opolu:

Reklama
Reklama
Reklama