Newsy

Robi domowe metamorfozy innym, a jak sama mieszka Katarzyna Dowbor?

Jej dom jest niesamowity!

Katarzyna Dowbor pokazała, jak urządziła swój dom! Wymarzony dom dziennikarki mieści się w podwarszawskim Konstancinie. Gwiazda telewizji mieszka w nim razem ze swoją córką Marysią. Urządzeniem wnętrza zajęła się sama Katarzyna Dowbor, która zdradziła, że gdyby nie zajmowała się dziennikarstwem, z pewnością jej zawodem byłaby aranżacja wnętrz. Wcale się dziwimy, bo dom urządzony jest niezwykle stylowo i z wielką dbałością o detale. Zresztą ma w tym spore doświadczenie - od 2013 roku pomaga urządzić się na nowo bohaterom programu "Nasz nowy dom" w Polsacie.

 

Zobacz też: Ostra odpowiedź Dowbor na krytykę Wojewódzkiego "Trzeba być aroganckim!" WIDEO

 

Zobaczcie wideo przygotowane przez redakcję magazynu "Viva!". 

 

Polecamy: Jak urządzić wymarzony drewniany domek?

 

Katarzyna Dowbor pokazała, jak wygląda jej dom. My jesteśmy zachwyceni!

 

Zobaczcie wideo!

Katarzyna Dowbor na gali Akademii Dobrego Stylu
ONS

Joanna Koroniewska, Maciej Rock
Newsy
Ależ oni się kochają! Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w objęciach na plaży w Sopocie! ZDJĘCIA
Ależ oni się kochają! Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w objęciach na plaży w Sopocie! ZDJĘCIA
Katarzyna Dowbor trafiła do szpitala
Newsy
Katarzyna Dowbor trafiła do szpitala. Co się stało na planie programu "Nasz nowy dom"?
Katarzyna Dowbor trafiła do szpitala. Co się stało na planie programu "Nasz nowy dom"?

Katarzyna Dowbor trafiła do szpitala? Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia dziennikarki pojawiły się ostatnio w tygodniku "Świat i ludzie". Tabloid donosił wówczas, że prowadząca program "Nasz nowy dom" podczas pracy na planie źle się poczuła i trafiła pod opiekę specjalistów. Według tygodnika stan zdrowia Katarzyny Dowbor miał mieć związek z chorobą, z którą zmaga się od wielu lat.  Zobacz także:  Dowbor ma poważne problemy ze zdrowiem. Możliwa jest operacja Poczuła się źle podczas kręcenia odcinka w Wałbrzychu. Jedno oko spuchło, było wyraźnie większe, jakby wypchnięte do przodu - donosił tygodnik sugerując, że stało się tak w związku z chorobą Gravesa Basedowa. Katarzyna Dowbor trafiła do szpitala? Na szczęście okazuje się, że doniesienia tabloidu są mocno przesadzone. Plotek.pl zdementował informacje o złym stanie Katarzyny Dowbor. Okazuje się, że dziennikarka rzeczywiście trafiła do lekarza, jednak z zupełnie innego powodu.  Faktycznie była u lekarza w Wałbrzychu i miała problem ze spuchniętym okiem, bo je zatarła. Była u okulisty i nie miało to związku z jej chorobą. Dokończyliśmy normalnie odcinek, Kasia była we wtorek u lekarza i normalnie do piątku pracowaliśmy razem na planie  -  w rozmowie z portalem zapewnił pracownik produkcji.  Katarzyna Dowbor mogła więc wrócić na plan i nagrywać kolejne odcinki programu "Nasz nowy dom".   Zobacz także:  JAK ZADBAĆ O PRAWIDŁOWY WZROK DZIECKA?   Katarzyna Dowbor miała poważne problemy ze zdrowiem? Plotki o złym stanie zdrowia dziennikarki okazały się mocno przesadzone.

Katarzyna Dowbor wspiera Grażynę Torbicką
ONS
Newsy
Katarzyna Dowbor została wyrzucona z TVP z dnia na dzień. Jak komentuje odejście Grażyny Torbickiej?
Czy nadal się przyjaźnią?

Katarzyna Dowbor wspiera Grażynę Torbicką , która zaledwie kilka dni temu zdecydowała się odejść z pracy w Telewizji Publicznej. Ikona telewizji po 31 latach pożegnała się z widzami za pośrednictwem Facebooka. Torbicka zamieściła wpis, w którym tłumaczyła powody swojej decyzji. Odejście Torbickiej poruszyło m.in. Agatę Młynarską. Dziennikarka przyznała, że jest to dla niej "koniec pewnej ery" a samą koleżankę nazwała Boginią. Sytuację w której znalazła się prowadząca "Kocham Kino" skomentowała także Katarzyna Dowbor. Gwiazda Polsatu doskonale rozumie, jak może się teraz czuć jej koleżanka - Dowbor przecież również po 30 latach rozstała się z pracą w TVP. Z Grażyną Torbicką razem przyszłyśmy do Telewizji Polskiej. Nie mnie oceniać, czy dobrze zrobiła, odchodząc z TVP, czy źle. Bardzo ładnie Grażyna napisała, że czas popatrzeć na świat z innej strony. Trzymam za nią kciuki i ją rozumiem, bo sama wiem, że to, co kiedyś wydawało mi się straszne, że po 30 latach odejdę i sobie nie poradzę, okazało się strachem przedwczesnym. Czasem warto coś zamknąć, żeby otworzyć coś nowego. Życzę Grażynie, żeby miała tak samo, bo mnie się udało. Nie sądziłam, że po odejściu uda mi się robić rzeczy tak fajne i tak ważne dla mnie w życiu. Kto wie, może Grażyna przejdzie do innej stacji. Jest to osoba mało konfliktowa, bardzo profesjonalna, bardzo się szanujemy i lubimy. Jestem przekonana, że sobie poradzi - powiedziała w rozmowie z Super Expressem. Jeszcze nie wiemy, gdzie teraz będziemy mogli zobaczyć Grażynę Torbicką . Być może będzie to albo Polsat, albo TVN, chociaż żadna ze stacji nie chce o tym informować. Czy ikona telewizji zdecyduje się na współpracę u dotychczasowej konkurencji? A może przyjmie ofertę partnera Agnieszki Szulim? Jedno jest pewne - przez najbliższe pół roku Grażyna Torbicka nie może podjąć żadnych...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner