Kontrakt Dody z Media Expert
ONS
Newsy

Mamy oświadczenie Media Expert w sprawie kontraktu Dody

Firma skomentowała plotki

Wokół Dody rozpętała się w ostatnich kilku dniach prawdziwa burza. Wszystko za sprawą awantury z Agnieszką Szulim, do której doszło tydzień temu w Chorzowie. Tabloidy ścigają się z kolejnymi doniesieniami, a dziś pojawiła się informacja, że wokalistka straciła duży kontrakt reklamowy. Powodem miały być właśnie ostatnie wydarzenia. Przypomnijmy: Doda straciła kontrakt z Media Expert przez aferę z Szulim? Jest komentarz rzecznika prasowego gwiazdy

Sieć Media Expert, z którą Doda związana jest od roku i wystąpiła w dwóch dużych kampaniach telewizyjnych, bardzo szybko zareagowała na doniesienia prasy. W oświadczeniu nadesłanym do naszej redakcji przedstawiciel firmy zapewnia, że nie planuje i nigdy nie planował rozwiązania umowy z Rabczewską. Zobacz: Aż dwie Dody w jednej reklamie! Nowy spot telewizyjny
 

W związku z publikacją na temat możliwości skrócenia kontraktu reklamowego z Panią Dorotą Rabczewską oświadczamy, że nie planowaliśmy i nie planujemy jego skrócenia - czytamy w oświadczeniu nadesłanym przez Przemysława Liszyka, Członka Zarządu spółki Media Expert.


Zdecydowana deklaracja przedstawicieli Media Expert nie powinna już nastręczać żadnych wątpliwości. Powinni przedłużyć kontrakt z Dodą?

Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo

Oświadczenie Media Expert


Doda w sesji dla Media Expert:

Doda w Media Expert
ONS
Newsy
Tabloid: Doda straciła kontrakt z Media Expert przez aferę z Szulim? Jest komentarz rzecznika
Doniesienia tabloidów zweryfikowane

Doda szykuje się właśnie do wydania pierwszego koncertowego DVD, ale póki co w mediach jest tylko jeden temat - bójka wokalistki z Agnieszką Szulim . Piszą i mówią o tym dosłownie wszyscy, a do sytuacji nawiązują nawet flagowe gwiazdy TVN, takie jak choćby Magda Mołek , która zazwyczaj trzyma się z dala od plotek i show-biznesu. Przypomnijmy: Mołek żartuje z bójki Szulim i Dody na konferencji. Zobacz wideo W związku z całą aferą największe tabloidy znów wzięły karierę Dody pod lupę i codziennie serwują nam nowe doniesienia. Dziś "Fakt" informuje, że Doda najprawdopodobniej straciła kontrakt z Media Expert. Gwiazda wystąpiła w dwóch spotach reklamowych, które cieszyły się olbrzymią rotacją w telewizji. Powód? Dziennik twierdzi, że wszystko spowodowane jest złym PR-em wokół wokalistki w związku z awanturą z Szulim. Informacji tej nie chciał potwierdzić rzecznik prasowy Media Expert, z kolei przedstawiciel samej Dody zdecydowanie zaprzecza doniesieniom "Faktu". Każdy rozsądny człowiek nie będzie się ustosunkowywał do sytuacji, w której go nie było, i ulegał presji otoczenia Agnieszki Szulim. Zatem plotki, prowokacje i kłamstwa Agnieszki Szulim nie wpłyną na żaden kontrakt Dody - skomentował Piotr Wróbel w rozmowie z gazetą. Mimo zaprzeczeń, "Fakt" upiera się, że koncern poinformuje o rozwiązaniu umowy dopiero w marcu. Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo Sesja Dody dla Media Expert:

Doda śmieje się z Szulim i TVN
ONS
Newsy
Doda śmieje się z Szulim, TVN i tabloidu. Założyła koszulkę z dedykacją
Gwiazda ma dystans do całej sprawy

Doda w swojej wersji zdarzeń z Chorzowa informuje, że "nie przewróciła Szulim" , a fakty przedstawione przez Agnieszkę są "sfabrykowane" na potrzeby promocji jej programu "Na językach". Ile w tym jest prawdy? O tym już wkrótce zdecyduje sąd, kiedy sprawa trafi na wokandę. Kiedy Agnieszka komentuje zamieszanie i zbulwersowana tłumaczy całe zajście, czasami musząc wysłuchiwać przytyków kolegów ze stacji, Doda podchodzi do sprawy z dystansem. Na swój prywatny profil na Facebooku dodała zdjęcie, na którym pozuje w koszulce... "skazana na bana" . W ten sposób nawiązuje nie tylko do bójki w toalecie, ale też ostatnich doniesień o bojkocie na antenie TVN-u czy publikacji tabloidów, które sugerowały ostatnio, że straciła kontrakt reklamowy z Media Expert. Przypomnijmy: Mamy oświadczenie Media Expert w sprawie Dody Czujni fani nie omieszkali zapytać Dody, czy planuje wypuścić kolekcję koszulek z nadrukiem. Ta odpowiedziała, że wkrótce trafią do jej queen shopu. Kupicie? Przy okazji zobaczcie jakie profile ustawiła sobie Doda na Facebooku. Zobacz: Mołek żartuje z bójki Dody i Szulim na ramówce TVN Style. Zobacz wideo Zdjęcia z bójki Dody i Agnieszki Szulim:

Kontrakty Dody z Media Expert
ONS
Newsy
Doda straciła kontrakt z Media Expert? Mamy oficjalne stanowisko gwiazdy
Różni się od oświadczenia firmy

Doda przez ostatnie dwa lata była twarzą kolejnych kampanii Media Expert, a spoty z jej udziałem należały do najpopularniejszych w rodzimej telewizji. Tym większym zaskoczeniem okazała się dzisiejsza wiadomość o tym, że wspomniana firma do nowej odsłony kampanii zatrudniła inną gwiazdę. Przypomnijmy: Doda straciła kontrakt z Media Expert! Zastąpiła ją młodsza rywalka Okazuje się, że rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, kontrakt Dody i Media Expert wciąż jest negocjowany, ale wokalistka chce obecnie skupić się na innych projektach. Umowa gwiazdy z firmą wygasła pół roku temu po zrealizowaniu zakontraktowanych kampanii i po prostu nie została przedłużona. Dla fanów Rabczewskiej mamy też dobrą wiadomość - już w przyszłym tygodniu piosenkarka kręci teledysk do nowego singla.   Firma Media Expert nadal negocjuje możliwość przedłużenia kontraktu z artystką, jednak Doda chce obecnie skupiać się na muzyce, singlu, do którego nagrywa teledysk w przyszłym tygodniu oraz na projektach, których budżet jest adekwatny do jej statusu - komentuje w rozmowie z nami Ewa Nowak z managamentu gwiazdy Czekacie na nowy singiel i klip Dody? Zobacz: Tabloid sugeruje, że Doda się zakochała. Jej obiekt westchnień mocno zaskakuje Doda w reklamie Media Expert:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner