Od debiutu Dody w telewizji niedługo minął już trzy dekady. Wydaje się, że wokalistka od zawsze jest barwną częścią polskiego show-biznesu. Choć w tym czasie wiele gwiazd wyblakło, artystka nadal utrzymuje się na szczycie. W ubiegłym roku wydała album studyjny „Aquaria”, który zdaniem wielu krytyków jest najlepszym materiałem w jej karierze. Nic dziwnego, że fanom trudno uwierzyć w doniesienia o zakończeniu scenicznych występów Dody. Zwłaszcza że przekazała właśnie takie wieści.

Reklama

Doda chwali się wielkim sukcesem

Ostatnie dwa lata były przełomowe w karierze Dody. Wokalistka zrobiła programy reality show, wydała czwarty solowy album i ruszyła w swoją ostatnią – jak przekonuje – trasę koncertową. „Aquaria” pokryła się podwójną platyną, a weteranka polskiej sceny muzycznej wciąż może liczyć na ogromne wsparcie swoich fanów i cieszy się dużą popularnością, co właśnie potwierdziła.

Chwilę przed Dniem Kobiet Doda pochwaliła się podsumowaniem platformy Spotify. Gwiazda ujawniła, że znalazła się na liście najczęściej słuchanych polskich wokalistek w 2023 roku i trafiła do ścisłej piątki. Zwróciła uwagę na to, że jest w gronie znacznie młodszych artystek, które obecnie przeżywają rozkwit popularności. Mowa o Sanah, Darii Zawiałow, Youn g Leosi, Kaśce Sochackiej, Monice Brodce, Cyrko oraz Bambi.

Doda na wiosennej ramówce Polsatu 2024
Doda Fot. Pawel Wodzynski/East News,
Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet Spotify opublikowało dwie bardzo ciekawe listy – 10 najczęściej słuchanych polskich wokalistek w 2023 roku w kraju oraz za granicą. W obu rankingach Doda (22 lata od debiutu pierwszego albumu!) znalazła się w TOP5! W Polsce zajęła piąte miejsce, zaś za granicą – aż czwarte. Wielkie gratulacje, znaleźć się obok największych nazwisk młodego pokolenia artystów to wielkie osiągnięcie! Warto wspomnieć, że na liście najczęściej słuchanych wokalistek w Polsce Doda jest artystką z najdłuższym stażem. Dziękuję!
– napisała na Instagramie.
Fani szybko pospieszyli z gratulacjami.
Jestem dumna!
Królowa jest tylko jedna!
Zasłużyłaś kochana!
Gratuluję! Bardzo rzadko spotykane, żeby artysta będący na scenie tyle lat był w TOP5. Niesamowite, jesteś niepowtarzalna, nasza.

W ciągu ostatnich miesięcy Doda mocno zmieniła także swoje podejście do sławy. Po burzy wokół związku z Dariuszem Pachutem gwiazda postanowiła całkowicie odciąć swoje życie osobiste od zawodowego. W mediach społecznościowych pojawiają się jedynie informacje związane z jej projektami muzycznymi i biznesowymi. Artystka była poirytowana, że w pewnym momencie więcej mówiło się o jej relacjach uczuciowych niż o muzyce.

Jednak fani wciąż starają się dowiedzieć, czy serce wokalistki jest zajęte. Niedawno Doda została przyłapana z imponującym pierścionkiem na ręce. Tymczasem my gratulujemy artystce kolejnego sukcesu.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Doda wydała nagły komunikat. Nie spodziewała się, co stanie się chwilę po

13.01.2024 Warszawa N/z Doda przed studiem DDTVN fot Artur Zawadzki/REPORTER
13.01.2024 Warszawa N/z Doda przed studiem DDTVN
fot Artur Zawadzki/REPORTER Artur Zawadzki East News
Reklama
Reklama
Reklama