Doda przegrała z Szulim w sądzie!
Newsy

Doda przegrała proces z Agnieszką Szulim! Została skazana na prace społeczne! Mamy komentarz Dody!

Będzie apelacja!

Doda przegrała proces z Agnieszką Szulim! Dziennikarka TVN oskarżyła piosenkarkę o pobicie w jednym z chorzowskich klubów w 2014 roku. Sprawa toczyła się ponad dwa lata! Dziś zapadł wyrok sądu na niekorzyść Dody - została skazana na karę 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 40 godzin w stosunku miesięcznym:

Wyrokiem Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie z dnia 24 marca 2016 r. sygn. akt VIII K 376/14 Dorota R. została skazana na karę 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 40 godzin w stosunku miesięcznym. Sąd zasądził również od oskarżonej na rzecz oskarżycielki posiłkowej zwrot poniesionych przez nią wydatków w postaci opłaty oraz koszty sądowe - czytamy w oświadczeniu przesłanym do mediów.

Co działo się podczas "Flesz Fashion Night" 2018? Przeżyjmy to jeszcze raz!

Doda przegrała proces z Agnieszką Szulim!

Sprawa sądowa odbyła się dziś bez udziału żadnej z gwiazd. Z informacji portalu Pudelek.pl wynika, że rozprawa trwała tylko 10 minut. Zapadł wyrok skazujący Dodę na prace społeczne!

Jak sprawę komentuje menagment Dody? Artystka cieszy się ponoć, że będzie mogła znów pomóc potrzebującym:

Wyrok jest nieprawomocny, będzie złożona apelacja. Równolegle toczy się sprawa przeciwko Pani Agnieszce Badziak, więc należy poczekać na wyrok w drugiej instancji. Jeżeli jednak potwierdzi sie "kara" prac społecznych to już dziś Doda cieszy się, że będzie miała kolejną okazję do pomocy na rzecz potrzebujących. Pozdrawiamy Menegment (pisownia oryg.).

Konflikt Dody i Szulim - jak to wszystko się zaczęło?

Doda i Agnieszka Szulim są w konflikcie od czasu, kiedy w jednym z programów "Na językach" naśmiewano się z choroby Dody i upadku na koncercie, a także wzięto pod lupę jej rodzinę. Doda nie szczędziła ostrych słów pod adresem Agnieszki Szulim, twierdząc, że prezenterka ma na jej punkcie kompleksy, a jej temat w programie podnosi oglądalność.

 

Zobacz: MOCNE! Doda oskarża TVN i PONIŻA Szulim: Prywatna obsesja i kompleksy

 

Kiedy Agnieszka Szulim nie odpuszczała, Doda w jednym z wywiadów zapowiedziała, że planuje oblać ją... krwią kaczki! Wyszło jednak inaczej... artystka postanowiła sprowokować ją na gali "Niegrzeczni 2014". Do pierwszego starcia doszło na scenie podczas finału gali "Niegrzeczni" - tam Doda uderzyła Agnieszkę Szulim plecami podczas szalonego tańca. Do bójki miało dojść już na afterparty. Podobno Doda i Agnieszka Szulim spotkały się w łazience i tam doszło do szarpaniny, w wyniku której dziennikarka złamała paznokieć. Ich wersje jednak zdecydowanie się różniły od siebie.

 

Zobacz:

Ciąg dalszy afery Agnieszka Szulim kontra Doda! Piosenkarka twierdzi, że została pobita... pejczem?

Szulim skomentowała awanturę z Dodą. Pokazała zdjęcia po bójce

 

Sprawa trafiła do sądu. I trwała przez ponad dwa lata, do dziś. W międzyczasie w mediach pojawiały się zdjęcia z kolejnych rozpraw sądowych. Panie często również wracały do tematu bójki w wywiadach. I nie szczędziły sobie złośliwości, nawet po kilkunastu miesiącach od zajścia.

 

Zobacz:

Agnieszka Szulim o Dodzie: "Gwiazda festynu w Cycowie! Nie pogodzę się z kimś takim"

 

W sądzie triumfowała Agnieszka Szulim, Doda zamierza jednak złożyć apelację. Czy to będzie koniec tej historii?

 

Zobacz: Szulim broniła się w sądzie: Nie jestem osobą redagującą program. A rok temu mówiła, że...

 

Zobacz także: Doda skazana za pobicie Szulim! Jakie prace społeczne będzie wykonywać?

 

 

Doda przegrała proces z Agnieszką Szulim!

Doda w białej spódniczce i czarnych rajstopach

Agnieszka Szulim triumfuje w sądzie!

Agnieszka Szulim w drodze do sądu

 

Doda skazana na prace społeczne. Cieszy się, że będzie mogła pomóc potrzebującym!

Doda w 2014 roku
ONS

Paparazzi przyłapali Dodę w towarzystwie tajemniczego mężczyzny
Newsy
Doda na spacerze z tajemniczym mężczyzną. To jej nowy chłopak? ZDJĘCIA
Doda na spacerze z tajemniczym mężczyzną. To jej nowy chłopak? ZDJĘCIA
Agnieszka Szulim i Doda w sądzie
Paparaty
Newsy
Doda skazana za pobicie Szulim! Jakie prace społeczne będzie wykonywać?
Doda skazana za pobicie Szulim! Jakie prace społeczne będzie wykonywać?

Doda przegrała z Agnieszką Szulim! Wyrok zapadł w czwartek 23 marca w sądzie na warszawskim Mokotowie. Przypomnijmy, że głośna sprawa toczyła się ponad dwa lata - dotyczyła pobicia w jednym z chorzowskich klubów w 2014 roku. Doda została skazana na karę 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 40 godzin w stosunku miesięcznym.   Doda już zapowiedziała, że zamierza złożyć apelację.​ Co jednak  jeśli nie zmieni ona wyroku? Doda jako ukarana pozostanie na wolności, ale bez zgody sądu nie będzie mogła zmieniać miejsca swojego stałego pobytu. Będzie też musiała w tym czasie wykonywać wyznaczone przez sąd prace społeczne - jakie? Według polskiego prawa opcji jest kilka. Doda będzie mogła wykonać takie prace np. w placówce służby zdrowia, placówce opieki społecznej, wybranej organizacji bądź innej instytucji charytatywnej. Doda może być na przykład skierowana do przedszkola albo szkoły, gdzie może wykonywać proste prace porządkowe, głównie przy sprzątaniu terenu, grabieniu liści. Może również pracować w bibliotece, pomagać starszym osobom w hospicjum lub w szpitalu. W wyznaczaniu pracy społecznej status skazanego nie ma znaczenia.   Zobacz też: Z OSTATNIEJ CHWILI: Doda przegrała proces z Agnieszką Szulim! Artystka skazana na prace społeczne! Mamy komentarz Dody!   Co Waszym zdaniem powinna robić?   Doda przegrała z Agnieszką Szulim.   Sprawa ciągnęła się przez dwa lata.

Szymon Majewski żartuje z Dody
ONS
Newsy
Szymon Majewski śmieje się z wyroku Dody. Jaką karę wymyślił dla "krnąbrnej nyguski z Ciechanowa"?
Szymon Majewski śmieje się z wyroku Dody. Jaką karę wymyślił dla "krnąbrnej nyguski z Ciechanowa"?

Szymon Majewski żartuje z Dody. Satyryk wyśmiał dzisiejsze doniesienia o przegranym procesie piosenkarki z Agnieszką Szulim. Gwiazda została skazana na karę 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne za pobicie dziennikarki TVN. Do incydentu pomiędzy Dodą a Szulim doszło w jednym z chorzowskich klubów w 2014 roku. Jak Szymon Majewski zareagował na decyzję sądu?   Majewski na swoim profilu na Facebooku nazwał Dodę "krnąbrną nyguską z Ciechanowa" i zasugerował, gdzie powinna odbyć swoją karę. Doda została skazana na prace społeczne za pobicie Agnieszki Szulim. Jedna z opcji to udział w programie Rozenek "Projekt Lady" jako krnąbrna nyguska z Ciechanowa - napisał Szymon Majewski. Przegraną Dody w sądzie z Agnieszką Szulim  bardzo konkretnie skomentowała również Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka udostępniła informacje o decyzji sądu i napisała " Super" .   Ups... Doda z pewnością nie będzie zadowolona z tych komentarzy. Myślicie, że gwiazda odpowie Majewskiemu?   Zobacz także: Doda skazana za pobicie Szulim! Jakie prace społeczne będzie wykonywać?   Szymon Majewski żartuje z Dody na Facebooku. Majewski nazywa Dodę "krnąbrną nyguską z Ciechanowa".   Czekamy na komentarz Dody!

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner