Doda kreacje na Telekamery Doda kreacje na Telekamery Doda kreacje na Telekamery Doda kreacje na Telekamery Doda kreacje na Telekamery
Doda Telekamery 2019

Doda pokazała zjawiskową kreację, w której pokaże się na dzisiejszym rozdaniu nagród Telekamer 2020. Będzie to pierwsze medialne wyjście piosenkarki po chwilowej przerwie w aktywności zawodowej, spowodowanej chorobą.

Kreacja Dody jest bardzo odważna. A czyj to projekt? 

Zobacz także: Emil Stępień na premierze "Psów" bez Dody! Kim jest kobieta, którą trzyma pod rękę? Co na to Doda?

Kreacja Dody na Telekamery 2020

1/5
Doda kreacje na Telekamery
Instagram DodaQueen

Dziś w Teatrze Polskim odbędzie się rozdanie Telekamer 2020. Na uroczystość wybiera się również Doda, która wręczy nagrodę zwycięzcy w kategorii "Program Rozrywkowy". Piosenkarka postawiła na projekt swojej ulubionej projektantki, Patrycji Kujawy: 

Jak Wam się podoba moja kreacja na jutro ?😎 - zapytała Doda, prezentując zdjęcie z przymiarek.

Kreację Dody charakteryzuje bardzo odważne rozcięcie zaczynające się już od bioder. Piosenkarka do sukni dobrała transparentne szpilki marki Steve Madden. 

Kreacje z kontrowersyjnym rozporkiem Doda włożyła także na Telekamery w latach 2008 i 2006.

2/5
Doda kreacje na Telekamery
East News, ONS

Niektórzy obserwatorzy zwrócili uwagę na podobieństwo rozcięcia w kreacji do odważnego rozporka w sukni, którą miała na sobie podczas Telekamer w 2008 roku. Kreacja sprzed 12 lat wywołała kontrowersje oraz dyskusje na temat tego, czy Doda założyła bieliznę.  Sprawa zakończyła się procesem sądowym oraz zwycięstwem piosenkarki. 

3/5
Doda kreacje na Telekamery
ONS.pl

Jak oceniacie tegoroczną stylizację? A może wolicie, któryś ze starszych looków Dody z Telekamer?

Zobacz także: Doda nadal walczy z ogromnym bólem: "Moja decyzja była błędem! Ja już odwrotu nie mam, ale wy zastanówcie się 100 razy!"

To będą już dziesiąte Telekamery z udziałem Dody. Na powyższych zdjęciach widać, jak Doda prezentowała się na Telekamerach w latach 2018, 2017, 2016.

4/5
Doda kreacje na Telekamery
ONS.pl

Oto kreacje Dody z Telekamer w latach 2016, 2013 i 2010. 

Więcej na temat Doda