Doda i Emil Stępień
ONS

Emil Stępień na premierze "Psów" bez Dody! Kim jest kobieta, którą trzyma pod rękę? Co na to Doda?

Doda i Emil Stępień
ONS

Emil Stępień pojawił się na premierze "Psów 3" i to nie w towarzystwie Dody! Na co dzień stroniący od mediów mąż Dody został sfotografowany ze znaną reżyserką podczas branżowego wyjścia. Co go łączy z kobietą, z którą szedł pod rękę?

Zobacz także: Doda boi się, że straci słuch! Dramatyczny apel wokalistki

Emil Stępień bez Dody na premierze filmu "Psy 3"

Emil Stępień wybrał się na premierę filmu "Psy 3" w towarzystwie Marii Sadowskiej, zostawiając chorą Dodę w domu.

Mój mąż idzie na premierę filmu. Z osobą towarzyszącą. I nie jestem nią ja. (...) Zgadnijcie z kim idzie. Mega utalentowana, ładna kobieta. - podpowiedziała na Instagramie Doda

Reporterzy uchwycili Emila oraz Marię Sadowską zmierzających na premierę pod rękę. Ten duet ma okazję współpracować ze sobą przy filmie "Dziewczyny z Dubaju", których producentami są właśnie Doda oraz jej mąż. To właśnie Marii Sadowskiej powierzyli reżyserię najnowszego obrazu. Jak widać, ich pomysły oraz spojrzenia na kontrowersyjną produkcję muszą być zgodne, a efekty tej współpracy będziemy mogli ocenić w kinach już niedługo. Tym sposobem o trio Dody, Emila i Marii jeszcze nie raz będzie głośno.

Niestety Doda chwilowo musiała zrezygnować ze swoich aktywności zawodowych z powodów zdrowotnych. Pod koniec grudnia zaczęła odczuwać nasilające się piski w uszach. Z dolegliwością zmaga się aż do dziś. Według zaleceń lekarskich do końca stycznia powinna unikać głośnych przestrzeni. To jedyny powód, dla którego zabrakło jej na premierze "Psów 3".

Zobacz także: Doda z nagrodą za walkę z hejtem! Mocne słowa gwiazdy: "Ludzie to nie śmieci. Nie będziemy się segregować..."

Emil Stępień i Maria Sadowska pojawili się na premierze filmu "Psy". Aktualnie współpracują przy filmie "Dziewczyny z Dubaju".

Emil Stępień i Maria Sadowska na premierze filmu "Psy 3"
East News

Maria odpowiada za reżyserię, a Emil wraz z Dodą za produkcję tego kontrowersyjnego obrazu. 

Emil Stępień na premierze filmu "Psy 3"
East News

Doda nie towarzyszyła Emilowi Stępniowi na premierze z powodu choroby. Jest to pierwsze medialne wyjście Emila Stępnia bez żony.

Doda i Emil Stępień pojawili się na gali rozdania Bestsellerów Empiku 2018
East News

Czerwone wieczorowe sukienki w stylu Dody

 

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15