LeF / EPOKA
Newsy

Doda Elektroda i Radek Majdan

Rozwodzą się 22 listopada! Gwiazda wystawiła wszystkie rzeczy męża za drzwi.
Jeszcze kilka tygodni temu zachowywali się jak szczęśliwe małżeństwo. Aż trudno było uwierzyć, że ta para wkrótce zamierza się rozwieść.

Ale już wtedy „Party” informowało, że Doda (23) nie zamierza wycofać pozwu rozwodowego z sądu, który złożyła z powodu zdrady Majdana (35). Co prawda, dała mu jeszcze jedną szansę, ale on ponownie ją za wiódł. Ostatnio znowu był widywany w nocnych klubach z tajemniczymi kobietami. Doda na swojej stronie internetowej napisała: „W życiu nie wszystkiego można być pewnym... Zarówno swojego zdrowia, własnego losu, jak i drugiego człowieka czy bezwarunkowej miłości. Czasami lepiej jest skończyć coś jednym, ostatecznym cięciem”.

No i skończyła. Spakowała wszystkie rzeczy Radka, które były w jej mieszkaniu, w wielkie plastikowe worki. Podpisała je: „Radosław Majdan” i kazała firmie przewozowej zawieźć je pod stadion Polonii, gdzie pracuje jej mąż. – Rozwód odbędzie się 22 listopada w sądzie w Szczecinie – powiedziała „Party” menedżerka gwiazdy, Maja Sablewska.

(DB)               
ALLONS_1075009.jpg
ONS
Newsy
Doda walczy o związek!
Nie pozwoli Nergalowi odejść?

Doda i Nerga l nie skomentowali oficjalnie żadnej informacji na temat swojego rozstania. Nergal podobno zakończył związek z Dodą i zrobił to mało elegancko, bo przez telefon. Ale dwa dni później Darski był widziany pod domem Doroty i podobno spędził u niej noc. Jedynie menedżer piosenkarki potwierdził w rozmowie z „Party”, że to już koniec związku. Okazuje się jednak, że wszystko jeszcze może się zmienić i Doda może próbować odwrócić bieg wydarzeń. – Doda to niezwykle silna osobowość. Jak kocha, to całą sobą i jeśli jej na czymś zależy, to zrobi wszystko, by dopiąć celu – stwierdziła w „Fakcie” osoba znająca piosenkarkę. Myślicie, że artystka będzie walczyć o związek z Darskim?  Dużo razem przeszli, ale to chyba nie umocniło ich związku.

Gwiazdy z grzywką: Anna Lewandowska
East News
Newsy
TYLKO U NAS! Ania Lewandowska ma nowy plan na biznes. Wiemy, jaki!
Anna Lewandowska przygotowuje się do nowego biznesu

To będzie strzał w dziesiątkę! Anna Lewandowska ma nowy plan na biznes. Gwiazda zamierza stworzyć własną linię ekologicznych kosmetyków. Nad w pełni ekologiczną recepturą Lewandowska, przy wsparciu specjalistów, pracowała wiele miesięcy. W dodatku jeszcze w tym roku planuje wejść na bardzo trudny rynek azjatycki. - Anna chce zaprezentować swoje kosmetyki już tej jesieni w Hongkongu – zdradza w rozmowie z „Party” znajomy gwiazdy Po pierwsze jakość Ania ma śmiały plan, ale nie wszędzie będzie można dostać kosmetyki Lewandowskiej. Dlaczego? Ania chce wprowadzać swoje produkty tam, gdzie respektowana jest zasada nietestowania produktów na zwierzętach. Ania Lewandowska przez ostatnie kilka lat udowodniła, że jest nie tylko świetną trenerką ale ma doskonałe wyczucie biznesowe. Jej nowe pomysły uważnie śledzą nie tylko fani ale także konkurencja. Ostatnia żona Roberta stworzyła nawet nowy profil, przygotowujący się do nowej kampanii promocyjnej. Ne ma na nim żadnych informacji, jedynie widnieje logo z pastelową literą „p”. Czy chodzi właśnie o nową linię ekologicznych kosmetyków? O tym przeczytacie w nowym „Party”. Julia Wieniawa na okładce „Party” Anna Lewandowska ma nowy pomysł na biznes  

Doda na Flesz Fashion Night błyszczała
AKPA
Newsy
Doda zawiesza karierę! Tylko nam zdradziła bardzo ważny powód swojej decyzji
Dlaczego Doda kończy z show-biznesem? Znamy szczegóły!

Na 36. urodziny zrobiła sobie prezent.   – Zawieszam karierę! Pierwszy raz od 20 lat nie wyjadę w sezonie w trasę koncertową – mówi „Party” Dorota Rabczewska (35) . Skąd taka decyzja? Gwiazda o takiej przerwie marzyła od dawna. – Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić. Pracuję od 13. roku życia, a koncertuję non stop od 20 lat – tłumaczy „Party” Doda. Ile potrwa przerwa? Co najmniej pół roku! – Wrócę, dopiero jak będę miała gotową nową płytę. Silniejsza – zapowiada gwiazda. W marcu wystąpi z koncertami w filharmoniach – w Łodzi, Rzeszowie, Poznaniu i Szczecinie. Potem wyjeżdża z mężem do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, na plan filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Zobacz także:  Doda nadal walczy z ogromnym bólem: "Moja decyzja była błędem! Ja już odwrotu nie mam, ale wy zastanówcie się 100 razy!" Więcej szczegółów w nowym "Party". Doda chce zrobić sobie przerwę. Kiedy zobaczymy ją ponownie?  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner