Sądząc po cenie samochodu mandatu specjalnie nie odczuje...
WIDEO…
Doda dostała mandat! Źle zaparkowała samochód za milion złotych?! ZDJĘCIA

Sądząc po cenie samochodu mandatu specjalnie nie odczuje...
WIDEO…

Doda dostała mandat za złe parkowanie! Artystka od jakiegoś czasu porusza się wartym ponad milion złotych czarnym bentleyem, którego sprawiła sobie na 32. urodziny. Niestety, Doda źle go zaparkowała i otrzymała finansową karę.
Mandat nie popsuł humoru Dodzie, która zauważyła, że paparazzi robią jej zdjęcia, dlatego też pozdrowiła ich z uśmiechem. 
Auto za milion złotych pasuje Dodzie idealnie. Szczególnie do tego czarnego beretu! Zobaczcie, jak Doda prezentuje się na co dzień i w aucie za milion!

Doda tym razem chyba nie chciała wyróżniać się z tłumu, dlatego wybiera szarości.

Niestety, nie obyło się mandatu dla Dody.

Doda jeździ bentleyem wartym ponad milion złotych!

Doda kocha szarości!


Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.