Rodzinka.pl
Mat. prasowe

Dlaczego "Rodzinka.pl" znika z TVP? Jest komentarz stacji! 

Rodzinka.pl
Mat. prasowe

Władze TVP wydały oświadczenie w sprawie zakończenia "Rodzinki.pl"! Dlaczego stacja podjęła decyzję o zakończeniu emisji serialu po 16. sezonie? Wiadomość, że produkcja z udziałem m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka, Julii Wieniawy czy Adama Zdrójkowskiego wkrótce zniknie z anteny zaskoczyła wszystkich! Swojego zdziwienia nie ukrywali nawet aktorzy występujący w "Rodzince.pl".

Zobacz także: Olga Kalicka nie wiedziała, że "Rodzinka.pl" znika z anteny! Zaskakujący komentarz aktorki! 

Ale właściciwie dlaczego "Rodzinka.pl" nie będzie kontynuowana? Jest komentarz TVP! 

Dlaczego "Rodzinka.pl" zniknie z anteny?

W związku z zamieszaniem wokół zakończenia "Rodzinki.pl" władze TVP postanowiły wystosować oficjalny komunikat w którym komentują decyzję dotyczącą serialu. Dlaczego produkcja zniknie z anteny?

Po analizie wyników oglądalności podjęto decyzję o zakończeniu dalszej produkcji serialu "Rodzinka.pl". Badania wykazały, że widzowie najchętniej poszukują odcinków poprzednich serii. Widzowie Telewizji Polskiej od piętnastu sezonów dzielą radości i troski rodziny Boskich. Dzieciństwo, dojrzewanie, wkraczanie w dorosłość, pierwsze miłosne zawody, ale przede wszystkim rodzinne wartości stały się częścią TVP i życia jej widzów. Ósmy odcinek 16. sezonu serialu "Rodzinka.pl" będzie pożegnaniem z tą wyjątkową rodziną- portal plejada.pl cytuje oświadczenie Telewizji Polskiej.

Przypominamy, że premierowy odcinek 16. sezonu "Rodzinki.pl" zostanie wyemitowany już w niedzielę 1 marca o godzinie 16:20. Będziecie oglądać? Żałujecie, że nie powstanie 17. sezon serialu?

Zobacz także: Sekret serialu "Rodzinka.pl": To nie Małgorzata Kożuchowska miała grać Natalię! Zaskakujące wyznanie producentki serialu

Serial "Rodzinka.pl" zniknie z anteny TVP.

Rodzinka.pl
Instagram

Serial zakończy się na 16. sezonie.

Natalia i Ludwik "Rodzinka.pl"
East News

 

Więcej na temat Rodzinka.pl
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17