Gosia Kożuchowska Kalicka Olga rodzinka.pl
Instagram

Olga Kalicka nie wiedziała, że "Rodzinka.pl" znika z anteny! Zaskakujący komentarz aktorki! 

Gosia Kożuchowska Kalicka Olga rodzinka.pl
Instagram

Olga Kalicka nie ukrywała zaskoczenia, kiedy dowiedziała się, że serial "Rodzinka.pl" nie będzie kontynuowany! Produkcja TVP w której występowali m.in. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Julia Wieniawa czy Olga Kalicka miał swoją premierę na początku 2011 roku. Serial  w ekspresowym tempie stał się jednym z najpopularniejszych telewizyjnych hitów. Niestety, dziś okazało się, że TVP postanowiło zakończyć emisję "Rodzinki.pl! Jak komentuje to Olga Kalicka?

Olga Kalicka zaskoczona decyzją TVP

Wiadomość o zakończeniu produkcji zaskoczyła nie tylko fanów "Rodzinki.pl", ale okazuje się, że również niektóre gwiazdy! Jak informuje portal plotek.pl Olga Kalicka nie ukrywała zaskoczenia, kiedy dziennikarze przekazali jej, że serial zniknie z anteny. Jak skomentowała decyzję władz TVP?

O Jezu, co?! Naprawdę? O niczym nie wiedziałam. Od rana nie patrzyłam w telefon, zajmowałam się synkiem. Jakiś czas temu dostałam przecież telefon z zapytaniem o dyspozycyjne dni, by przyjechać na plan- plotek.pl cytuje wypowiedź aktorki. 

Przypominamy, że wiadomości o zakończeniu "Rodzinki.pl" oficjalnie potwierdziła już Małgorzata Kożuchowska, która opublikowała na Instagramie oświadczenie w tej sprawie. 

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official
Czas więc się pożegnać!- napisała Małgorzata Kożychowska.

Żałujecie, że "Rodzinka.pl" zniknie z anteny? My bardzo! 

Zobacz także: Zosia z "Rodzinki.pl" wyrosła na piękną nastolatkę! Będziecie w szoku, kiedy zobaczycie Emilię Dankwę

Olga Kalicka była zaskoczona zakończeniem emisji "Rodzinki.pl".

Rodzinka.pl
TVP

Po 16. sezonie serial zniknie z anteny TVP.

Rodzinka.pl
Instagram

 

Więcej na temat Rodzinka.pl
Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08