Najlepsze makijaże na Flesz Fashion Night 2019: Olga Kalicka
East News

Dlaczego Olga Kalicka zmieniła ślubne plany? Wszystko przez ilość gości! 

Najlepsze makijaże na Flesz Fashion Night 2019: Olga Kalicka
East News

Tuż przed wybuchem pandemii, w lutym, Olga Kalicka mówiła, że zamierza zorganizować wesele jeszcze w tym roku, a ponieważ ma bardzo dużą rodzinę, korzysta z pomocy wedding plannerki. Zdradziła też, że myślała o ślubie za granicą, ale zrezygnowała ze względu na gigantyczne koszty. Teraz dowiedzieliśmy się, że gwiazda musiała przełożyć te plany na następny rok.

Olga chce zaprosić na wesele 200 osób, a tak liczne zgromadzenia na razie nie są możliwe. Co więcej, część rodziny jej partnera Cezarego mieszka w USA, więc ich przyjazd byłby utrudniony – mówi „Fleszowi” osoba z otoczenia aktorki.

Olga od czerwca będzie pochłonięta pracą. Gwiazda zagra jedną z głównych ról w filmie „Dziewczyny z Dubaju”, którego producentką jest m.in. Doda. Zdjęcia będą kręcone w Polsce, ale i w Europie Południowej. Kto zajmie się w tym czasie synkiem aktorki, 1,5-rocznym Aleksym? Tata chłopca Cezary Nowak obiecał wziąć urlop, a swoje wsparcie zaoferowała mama aktorki. Film w kinach od 22 lutego 2021 roku. Obok Olgi Kalickiej w produkcji tej zagrają: Beata Ścibakówna, Jan Englert, Katarzyna Figura, Paulina Gałązka, Józef Pawłowski oraz Anna Karczmarczyk.

Olga Kalicka niedawno otworzyła swoją własną markę modową Rêves!

Olga Kalicka w wzorzystej sukience

Więcej - w nowym "Fleszu"!

Anna Mucha z partnerem na okładce "Flesza"

Więcej na temat Olga Kalicka
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48