Meghan Markle, książę Harry
East News

Meghan i książę Harry spodziewają się swojego pierwszego dziecka, które ma przyjść na świat wiosną.  Księżna czuje się dobrze i nie rezygnuje z oficjalnych wyjść. W ostatnich dniach towarzyszyła mężowi podczas Commonwealth Day. Na tę okazję wybrała dwie stylizacje, podczas mszy w katedrze pojawiła się zielonym kostiumie, który potem zmieniła na biały zestaw z toczkiem w roli głównej.

Księżna jest już w zaawansowanej ciąży i coraz częściej rezygnuje z dopasowanych sukienek na rzecz wygodniejszych oversize'owych stylizacji. Największe zainteresowanie wzbudził jednak brak pierścionka zaręczynowego. To pierwsza taka sytuacja. O co chodzi?

Dlaczego księżna nie nosi pierścionka?

Pierścionek Meghan został wykonany z diamentu pochodzącego z biżuterii księżnej Diany, dlatego jest tak ważne dla Harry'ego, aby jego żona go nosiła. Magazyn "The Sun" donosi, że brak pierścionka na palcu księżnej świadczy o kryzysie w ich małżeństwie.

Jednak wytłumaczenie tego faktu jest zupełnie inne. Tak przynajmniej twierdzi Sarah Jarvis, która jest lekarzem:

Meghan jest w zaawansowanej ciąży. W jej stanie opuchnięte stopy i dłonie są czymś całkiem naturalnym - czytamy wypowiedź lekarki w "The Sun"

Opuchnięte dłonie sprawiają, ze włożenie pierścionka staje się trudne, jeśli nie niemożliwe. Dlatego kobiety w zaawansowanej ciąży często rezygnują z noszenia obrączki czy pierścionków. To zupełnie naturalne! Zresztą księżna Kate również nie nosiła pierścionka, będąc w zaawansowanej ciąży i to wcale nie jest oznaka małżeńskiego kryzysu. 

Księżna Meghan

Meghan Markle
East News

Księżna Meghan w ciążowej stylizacji jeszcze niedawno nosiła biżuterię.

Meghan Markle w czarnym żakiecie
East News

Zobacz takżeW ten sposób księżna Meghan dba o Harry'ego! Nie uwierzycie co robi...

Więcej na temat Meghan Markle