księżna Kate Księżna Kate księżna Kate księżna Kate w ciąży księżna Kate
księżna Kate
Instagram/East News
1/5
księżna Kate
Instagram/East News

 

Na paznokciach księżnej Kate próżno szukać najnowszych trendów w stylizacji. Nie dopatrzycie się mocnych kolorów, ozdobnych kryształów czy brokatu. Kate Middleton zwykle stawia na neutralny manicure: krótkie, wypielęgnowane paznokcie jedynie muśnięte jasnym lub wręcz bezbarwnym lakiem. Czy to oznacza, że księżna nie przepada za stylizacją paznokci? Okazuje się, że preferencje księżnej Cambridge schodzą na dalszy plan w kontekście obowiązujących ją nakazów i zakazów odnośnie wizerunku.

 

Zobacz też: Ile ma wzrostu? Jak poznała Williama? Sekrety księżnej Kate... Co ty tak naprawdę o niej wiesz? QUIZ

 

Przeczytaj więcej na następnej stronie!

 

Polecamy: Do czego pasują jasne paznokcie. Pomysły na efektowny, jasny manicure

2/5
Księżna Kate
East News

 

Choć stylizacje księżnej Kate są chętnie kopiowane, to nie przypadku stylizacji paznokci, tu ulubienica Brytyjczyków raczej nie jest inspirująca. Księżna nigdy nie maluje paznokci na mocne kolory, nie podąża za trendami, stawiając na ponadczasową, neutralną klasykę. Powodem jest nic innego, jak dworska etykieta, która zabrania wysoko postawionym członkom rodziny królewskiej odważnego manicure, czytamy w brytyjskim magazynie "Marie Claire".

3/5
księżna Kate
Instagram

 

Sprawa ma się dokładnie tak samo w przypadku królowej Elżbiety, która lubi sięgać po odważne kolory w doborze swoich strojów, jednak nigdy w stylizacji paznokci. Jakiś czas temu jeden z magazynów zdradził, że królowa Elżbieta od ponad trzydziestu lat maluje paznokcie dokładnie tym samym kolorem, chodzi o odcień "ballet slippers" kultowej marki Essie.   

4/5
księżna Kate w ciąży
ONS.pl

Swoją drogą, nie sposób nie zauważyć, że ten pozorny zakaz ma również pewne plusy. Neutralne paznokcie pasują do każdej stylizacji i nie trzeba się martwić o przemalowanie ich, by komponowały się z kolejnymi kreacjami.

5/5
księżna Kate
ONS.pl

Kto wie, być może "efekt Kate" zadziała również w przypadku trendów w manicure? Paznokcie w stylu nude z pewnością spodobają się wielu kobietom. ;)

Więcej na temat Księżna Kate