Suknia ślubna Paulina Krupińska Gdzie odbyło się wesele Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki? Gdzie odbyło się wesele Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki? Suknia ślubna Paulina Krupińska
Suknia ślubna Paulina Krupińska
1/4
Suknia ślubna Paulina Krupińska

 

26 lipca Paulina Krupińska zaskoczyła swoich fanów, informując, że właśnie wyszła za mąż za Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Modelka pokazała zdjęcie zrobione tuż po wyjściu z kościoła - młodzi byli ubrani w tradycyjne góralskie stroje.

O tym, że para planuje ślub media plotkowały od dawna, jednak to, że Paulina i Sebastian ślubowali sobie miłość i wierność w czwartkowy wieczór zaskoczyło chyba wszystkich. Okazuje się, że modelka i wokalista zespołu Zakopower nieprzypadkowo zdecydowali, że wezmą ślub właśnie w tym dniu. Skąd pomysł, żeby organizować ślub w czwartek?

 

Zobacz także: Zobaczcie, jak wyglądali Agnieszka Woźniak-Starak z mężem na ślubie Krupińskiej i Karpiela! Co za stylizacje!

2/4
Gdzie odbyło się wesele Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki?

 

Myśleliście, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się w czwartek, żeby zmylić paparazzi i media? Okazuje się, że zakochani mieli inny powód, żeby zorganizować ślub 26 lipca! Jak informuje portal pomponik.pl mama wokalisty zespołu Zakopower zdradziła, że jest to wyjątkowa data dla katolików. Okazuje się bowiem, że 26 lipca poświęcony jest świętej Annie, czyli patronce małżeństw.

Co ciekawe, tego dnia imieniny odchodzi, poza Anną, również Hanna - a tak na drugie imię ma córeczka Pauliny i Sebastiana. Z kolei dzień później, 27 lipca, urodziny obchodzi ich syn - Jędrek, który został ochrzczony w dniu ślubu swoich rodziców!

 

Zobacz także: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: jak zaczęła się ich miłość? To nie było łatwe...

3/4
Gdzie odbyło się wesele Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki?

 

Ślub pary odbył się w kościele w Kościelisku, a po ceremonii wszyscy bawili się na weselu zorganizowanym w hotelu Kasprowy.

 

Zobacz: Gdzie odbyło się wesele Krupińskiej i Karpiela-Bułecki? Para wybrała piękne miejsce! ZDJĘCIA

4/4
Suknia ślubna Paulina Krupińska
Instagram

 

Na ślubie Pauliny i Sebsatiana nie zabrakło gwiazd. Wśród gości pary znaleźli się m.in. Marcelina Zawadzka, Rozalia Mancewicz i Agnieszka Woźniak-Starak z mężem.

 

Zobacz: Mamy PIERWSZE ZDJĘCIA z wesela Krupińskiej i Karpiela-Bułecki! Goście dopisali! Kto bawi się razem z nimi?