Justin Bieber i Hailey Baldwin całują się Selena Gomez, Justin Bieber Justin Bieber, Hailey Baldwin, Justin Bieber i Hailey Baldwin trzymają się za ręce Hailey Baldwin i Justin Bieber
Justin Bieber i Hailey Baldwin całują się
Instagram
Wszystko już jasne!
1/5
Justin Bieber i Hailey Baldwin całują się
Instagram

Życie uczuciowe Justina Biebera od samego początku jego kariery budzi ogromne emocje. Przez długi czas Justin był związany z piękną Selną Gomez, jednak ich relacja była wyjątkowo burzliwa. Para rozstawała się i znów wracała do siebie, by w końcu po wielu latach ostatecznie zakończyć związek. Skorzystała na tym Hailey Baldwin, która właśnie może pochwalić się boskim pierścionkiem zaręcznowym. Wielkimi krokami zbliża się jej ślub z Justinem, co dodatkowo podgrzewa atmosferę wokół pary. Jednocześnie na jaw wyszło, dlaczego Justin zdecydował związać się z nią, a nie z Seleną! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Kwiecista sukienka, a do tego... sportowe sneakersy! Czemu nie? Zobaczcie dziewczynę Biebera w niecodziennym połączeniu!

2/5
Selena Gomez, Justin Bieber
Instagram

Związek Justina i Seleny był bardzo intensywny. Para ciągle kłóciła się ze sobą, zrywała kontakty i znów wracała do siebie. Co ciekawe, w kwietniu tego roku media informowały o zaręcznach Seleny i Justina! Ostatecznie jednak para rozstała się, a Justin wrócił do Hailey, z którą był pomiędzy jednym rozstaniem z Seleną a drugim! Wiemy, że to skomplikowane, ale być może jednak teraz Justin w końcu się ustatkuje. Okazuje się bowiem, że wreszcie zrozumiał, dlaczego nigdy nie wyjdzie mu z Seleną!

Zobacz: "Hailey Baldwin to ta jedyna" Justin Bieber planuje ślub! Co na to Selena?

3/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin,
East News

Informator z otoczenia Justina Biebera wyjawił, że Justin jest z Hailey bardzo blisko. Może zwierzyć się jej ze wszystkiego, może również liczyć na jej wsparcie. Czegoś takiego nie mógł doświadczyć przy Selenie! 

 

Powiedział, że nigdy nie był z nikim bliżej, ani nikogo bardziej nie kochał. Bieber i Hailey dzielą się wszystkim. Wzajemnie wspierają w najtrudniejszych momentach. Czasami oznacza to wiele łez - powiedział informator magazynu Hollywood Life. - W tej chwili Justin otwiera się jedynie przed Hailey. On nie był tak blisko nawet z Seleną.

 

Zobacz: Mama Justina Biebera NIE akceptuje jego związku z Hailey Baldwin? Nie uwierzysz, co zrobiła! 

4/5
Justin Bieber i Hailey Baldwin trzymają się za ręce
East News

Co więcej, Justin nie ufał Selenie! Zapewne właśnie dlatego nie mógł otworzyć się przed nią w pełni. 

Zobacz: Znamy szczegóły ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin

5/5
Hailey Baldwin i Justin Bieber
East News

Myślicie, że Justin i Hailey będą udanym małżeństwem?

Zobacz: Nowa partnerka Biebera jest w ciąży? Gdy Justin usłyszał to pytanie, mocno się zdenerwował!

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber