Justin Bieber o dziecku Justin Bieber, Hailey Baldwin, Justin Bieber, Hailey Baldwin, Justin Bieber, Hailey Baldwin, Justin Bieber, Hailey Baldwin,
Justin Bieber o dziecku
ZOBACZ!
1/5
Justin Bieber o dziecku

 

Od kiedy Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się, stali się najgorętszą parą w Ameryce! Wszyscy zastanawiają się, dlaczego para tak nagle i niespodziewanie podjęła decyzję o ślubie, zwłaszcza że do tej pory jej relacja była bardzo burzliwa. Justin i Hailey rozstawali się i wracali do siebie, a w międzyczasie spotykali się z innymi partnerami. Justin był nawet w krótkim związku ze swoją byłą dziewczyną - Seleną Gomez, gdy rozstał się z Hailey. Wtedy wydawał się, że piosenkarz i Selena zostaną ze sobą na dobre, ale stało się inaczej. Nic więc dziwnego, że gdy Justin wrócił do Hailey i po miesiącu oświadczył się jej, wszyscy zaczęli podejrzewać tylko jedno - ciążę! Jaka jest prawda?

 

Zobacz: Justin Bieber gigantycznym tatuażem oszpecił swoje ciało! ZDJĘCIA

2/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin,
East News

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin po raz pierwszy zaczęli się spotykać w 2016 roku. Od tego czasu zdążyli kilka razy rozstać się i wrócić do siebie. Dlaczego więc nagle Justin uznał, że Hailey jest kobietą jego życia? Czyżby faktycznie Hailey była w ciąży? Jeden z amerykańskich reporterów postanowił wprost spytać Justina, czy zostanie ojcem! Reakcja wokalisty mówi wszystko! Zobaczcie wideo na kolejnych stronach galerii!

Zobacz: Justin Bieber kupił luksusowy apartament w Amsterdamie! Kosztował fortunę! Zobaczcie ZDJĘCIA

3/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin,
East News

 

Kilka dni temu reporter spotkał Justina na zakupach w piekarni. Mężczyzna nie odstępował wokalisty na krok i zadawał mu wiele pytań związanych ze ślubem. W końcu przeszedł do sedna i spytał, że Hailey jest w ciąży! Wtedy Justin, który wykazywał się dużą cierpliwością, choć wyraźnie nie chciał mówić o swoim życiu prywatnym, zdenerwowany odpowiedział: 

 

O co ci chodzi, stary? Wydajesz się zbyt normalny na tę robotę. Wyłącz kamerę - powiedział Justin.

 

Zobacz: Justin Bieber znów prowokuje! Kim jest kobieta na zdjęciu z nim? Czy to siostra Kim Kardashian?! 

4/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin,
East News

Emocjonalna reakcja Justina Biebera może oznaczać kilka rzeczy - muzyk mógł zdenerwować się na reportera, który nie odpuszczał zadawania prywatnych pytań (Justin z pewnością ma już ich dość, szczególnie od momentu, kiedy oświadczył się swojej dziewczynie). Może też oznaczać, że Hailey faktycznie jest w ciąży i reporter trafił w 10., zadając to pytanie, co wyprowadziło Justina z równowagi.

Zobacz: Justin Bieber wystąpi w Polsce! Znamy wszystkie szczegóły koncertu

5/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin,
East News

Patrząc jednak na zdjęcia Justina i Hailey ciężko uwierzyć, żeby partnerka wokalisty była w ciąży. Hailey może pochwalić się idealne płaskim brzuszkiem! A wy jak myślicie? Justin niedługo zostanie ojcem?

Zobacz: Nie zgadniecie, z jaką polską gwiazdą imprezuje Justin Bieber! Fotką pochwalił się na Instagramie

Więcej na temat Justin Bieber