Justin i Hailey już planują ślub?! Justin Bieber o dziecku Justin Bieber, Hailey Baldwin, Justin Bieber, Hailey Baldwin, Justin Bieber, Hailey Baldwin,
Justin i Hailey już planują ślub?!
Sprawdźcie, kto zaśpiewa na weselu!
1/5
Justin i Hailey już planują ślub?!


Justin Bieber i Hailey Baldwin przygotowują się do ślubu! Informacja o zaręczynach pary była ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich. Nikt się nie spodziewał, że Justin oświadczy się Hailey, z którą wielokrotnie rozstawał się i próbował zbudować związek od nowa. Podejrzewano nawet, że szybkie i niespodziewane zaręczyny wynikają z faktu, że Hailey jest w ciąży! Wszystko jednak wskazuje na to, że Justin po prostu dostrzegł w Hailey „tę jedyną”, z którą pragnie spędzić swoje życie. Mamy nadzieję, że na dłużej niż kolejne pół roku! Tymczasem para przygotowuje ceremonię i już znamy jej pierwsze szczegóły! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Justin Bieber i Hailey Baldwin JUŻ planują ŚLUB! Znamy pierwsze szczegóły!

2/5
Justin Bieber o dziecku

 

Pierwsze szczegóły wesela Justina i Hailey zdradziła ciocia Baldwin, Kim Basinger. W rozmowie z „US Weekly” aktorka wyjawiła, że wesele jest już przygotowane. Wiadomo jednak, że będzie skromne i bez udziału mediów. Do tego wokalista i modelka zamierzają wziąć udział w kursie przedmałżeńskim, który potrwa 5 tygodni! Ale to nie wszystko!

 

Zobacz: Selena Gomez rozstała się z The Weeknd i umówiła na randkę z... Justinem Bieberem! Znów są razem? Zobacz ich ZDJĘCIA

3/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin,
East News

 

Już wiadomo, kto zostanie drużbą Justina! To Post Malone, raper, który podbił Billboard Hot 100 dzięki swojemu utworowi „Rockstar”. Post Malone miesza różne gatunki muzyki, czym podbija listy przebojów. Post Malone zdradził, że pomoże przy organizacji wesela.

- Będę drużbą, załatwię kwiaty lub popilnuję obrączek. Justin jest przeszczęśliwy. Cieszę się z jego szczęścia - wyjawił muzyk.

Zobacz: Justin Bieber gigantycznym tatuażem oszpecił swoje ciało! ZDJĘCIA

4/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin,
East News

TMZ informuje z kolei, że Post Malone zamierza także wystąpić na weselu Justina i Hailey! Co więcej, obiecuje, że zaśpiewa… za darmo! 

Zobacz: Justin Bieber został przyłapany z piękną dziewczyną! To jego nowa partnerka?

5/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin,
East News

Coś czujemy, że ślub Justina i Hailey będzie najgorętszym wydarzeniem tego sezonu, a Wy?

Zobacz: Justin Bieber potrącił człowieka! Mamy zdjęcia z wypadku!

Więcej na temat Justin Bieber