Justin Bieber i Hailey Baldwin trzymają się za ręce Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyny Pierścionek zaręczynowy Hailey Baldwin Hailey Baldwin pokazała pierścionek zaręczynowy
Justin Bieber i Hailey Baldwin trzymają się za ręce
East News
1/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin trzymają się za ręce
East News

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się na początku lipca! Informacja o tym, że piosenkarz poprosił modelkę o rękę zaskoczyła wszystkich, ponieważ kilka tygodni wcześniej Bieber rozstał się ze swoją wieloletnią miłością - Seleną Gomez. I jej nie wręczył nigdy pierścionka zaręczynowego.... Hailey Baldwin dostała od niego piękny pierścionek i choć wszyscy myśleli, że to nie może być prawdziwy news, Bieber potwierdził medialne doniesienia i wydał oświadczenie, w którym zachwycał się swoją ukochaną.

Jestem tak bardzo zakochany we wszystkim, co dotyczy ciebie! Tak bardzo zależy mi na tym, aby spędzić całe życie, poznając każdą część ciebie, kochać cię cierpliwie. Moje serce jest CAŁKOWICIE i W PEŁNI TWOJE i ZAWSZE postawię cię na pierwszym miejscu! Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin, i nie chciałbym spędzić życia z nikim innym. Sprawiasz, że jestem o wiele lepszy i tak dobrze się uzupełniamy - napisał Bieber.

Teraz na jaw wychodzą nowe szczegóły ich zaręczyn, a do tego modelka pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, który dostała od ukochanego! Zobacz kolejne slajdy!

Zobacz: "Hailey Baldwin to ta jedyna" Justin Bieber planuje ślub! Co na to Selena?

2/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyny
Instagram

 

Justin Bieber po raz pierwszy spotykał się z Hailey Baldwin w 2016 roku. Później ich drogi się rozeszły, Bieber miał kilka przelotnych romansów, a ostatecznie i tak wrócił do swojej ex - Seleny Gomez. Pod koniec 2017 roku wydawało się, że Justin i Selena pogodzili się na dobre, ale i tym razem im się nie ułożyło i rozeszli się na początku roku. Bieber znalazł pocieszenie w ramionach Hailey Baldwin, której na początku lipca oświadczył się. Okazuje się, że Justin poprosił ukochaną o rękę... w klubie! 

 

“Wszyscy byli w knajpie i tańczyli salsę, kiedy ochroniarze Justina poprosili gości, by odłożyli telefony, bo zaraz wydarzy się coś specjalnego. Wtedy Justin oświadczył się na oczach wszystkich” - zdradza informator TMZ.com.

 

Tak Justin i Hailey bawili się tego wieczoru w klubie:

 

A jak wygląda pierścionek, który Bieber wręczył ukochanej?

 

Zobacz: Mama Justina Biebera NIE akceptuje jego związku z Hailey Baldwin? Nie uwierzysz, co zrobiła!

3/4
Pierścionek zaręczynowy Hailey Baldwin
East News

Oto pierścionek zaręczynowy, który Justin Bieber wręczył Hailey Baldwin. Ładny?

4/4
Hailey Baldwin pokazała pierścionek zaręczynowy
East News

Od razu po zaręczynach zaczęto plotkować na temat ślubu pary. Mówi się, że Justin i Hailey nie chcą czekać długo. Co na razie wiadomo? Ciocia Baldwin, Kim Basinger zdradziła, że przygotowania już trwają, a wesele ma być skromne i bez udziału mediów. Do tego wokalista i modelka zamierzają wziąć udział w kursie przedmałżeńskim, który potrwa 5 tygodni! Świadkiem Justina ma być raper, Post Malone, który planuje wystąpić podczas wesela! I to za darmo :)

- Będę drużbą, załatwię kwiaty lub popilnuję obrączek. Justin jest przeszczęśliwy. Cieszę się z jego szczęścia - wyjawił muzyk.

Myślicie, że ślub odbędzie się jeszcze w te wakacje?

Więcej na temat Justin Bieber