Paulina Sykut o diecie
ONS

Sykut nigdy się nie odchudzała. Ma inny sposób na zgrabną sylwetkę

Paulina Sykut o diecie
ONS

Polskie gwiazdy uwielbiają dbać o swoje ciało i mają na to mnóstwo sposobów. Niektóre spędzają godziny na siłowni, a inne stosują restrykcyjne diety. Swoje rady często publikują na portalach społecznościowych i blogach. Prym wiodą popularne trenerki fitness - Ewa Chodakowska, Kasia Kępka i Ania Lewandowska. Przypomnijmy: Jak dbać o sylwetkę latem? Gwiazdy zdradzają swoje najlepsze sposoby

Spokojnie do zacnego grona pań trenerek mogłaby się wpasować Paulina Sykut. Gwiazda Polsatu ma idealną figurę i w zasadzie mogłaby spokojnie uczyć Polki, co robić żeby tak wyglądać. W rozmowie z AfterParty.pl przyznała, że nigdy się nie odchudzała. Jej patentem na sukces jest regularny sport. Paulina planuje również spróbować swoich sił w morderczym maratonie:

Jestem zdyscyplinowana bardzo, bo myślę, że intensywnie żyjąc, pracując, uprawiając sport,  to trzeba mieść dużo samodyscypliny w sobie. Zdrowo jem, nigdy się nie odchudzałam. Uprawiam sport, biegam, jeżdżę rowerem, pływam, chodzę na siłownie, pasjonuje się triathlonem, może pobiegnę w maratonie kolejnym jesienią. Sport jest ważnym elementem mojego życia, jest medytacją, która pozwala mi odetchnąć od napięcia w pracy, bo tam jest dużo tych emocji. - mówi SykutŻyczymy powodzenia :)

Zobacz: Sykut i Candy Girl oburzone "uśmierceniem" Przybylskiej
 


Paulina Sykut i inne gwiazdy na imprezie 4fun.tv:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48