Królowa Elżbieta Królowa Elżbieta i książę Filip w dniu koronacji, 02.06.1953 Królowa Elżbieta w dniu koronacji, 02.06.1953 Królowa Elżbieta II, mowa otwarcia parlamentu 2004 rok Królowa Elżbieta z prawnukami
Królowa Elżbieta
East News
Jej sekret jest zadziwiający!
1/7
Królowa Elżbieta
East News

Ma 91 lat i zdrowie jej nie opuszcza! Królowa Elżbieta cały czas trzyma się naprawdę nieźle i ma szansę przeżyć jeszcze wiele lat (jej matka Elżbieta Bowes-Lyon przeżyła 102 lata!). Skąd bierze się jej energia do życia? W czym tkwi sekret? Postanowiliśmy przyjrzeć się jej codziennym nawykom i... odkryliśmy tajemnicę długowieczności rodziny królewskiej!

 

Wszystko znajdziecie w naszej galerii! Zaczynamy!

 

Zobacz też: Księżna Kate z odkrytym brzuchem na urodzinach królowej?! Przyjrzyjcie się uważnie!

2/7
Królowa Elżbieta i książę Filip w dniu koronacji, 02.06.1953
EAST NEWS/AFP

Królowa Elżbieta II została koronowana 6 lutego 1952 roku. Wtedy nikt się nie spodziewał, że w idealnej formie będzie przez tyle lat!

 

Elżbieta II stara się jeść regularnie posiłki. Je niewielki porcje w odstępie około trzech godzin - w sumie wychodzi ok. 5-6 posiłków razem z przekąskami.

3/7
Królowa Elżbieta w dniu koronacji, 02.06.1953
EAST NEWS/AFP

Ale co dokładnie je królowa Elżbieta II? Okazuje się, że królowa jest wierna kilku ulubionym potrawom. Nie lubi zmian. Na śniadanie je płatki, tost z dżemem pomarańczowym lub jajecznicę czy też jajka po benedyktyńsku.

4/7
Królowa Elżbieta II, mowa otwarcia parlamentu 2004 rok
ONS

Lunch wygląda następująco: chude mięso (ryba albo kurczak) a do tego dużo warzyw. Królowa uwielbia szpinak oraz sałatki owocowe (co ciekawe, Elżbieta II uwielbia banany, ale może je jeść tylko nożem i widelcem!). Czyli w skrócie - zdrowa, zbilansowana dieta - to jest podstawa, by długo i zdrowo żyć!

 

Ale to koniec... Z pewnością zastanawiacie się czy królowa Elżbieta ma jakieś słabości? Czy skusi się czasem na jakąś używkę?

5/7
Królowa Elżbieta z prawnukami
Facebook The British Monarchy

Okazuje się, że królowa Elżbieta II ma słabość do... ginu! Pije go codziennie przed obiadem. Mieszka go z wermutem Dubonnet - dodaje cytrynę, lód i voilà!

 

Myśleliście, że to koniec jej przyjemności w życiu? O nie!

6/7
Królowa Elżbieta II

Elżbieta II lubi skusić się też na Dry Martini, a poza tym pije przed snem szampana! Jak wyliczył "Business Insider", księżna Elżbieta wypija tygodniowo 42 dawki alkoholu! Trochę sporo...

7/7
Jolanta Kwaśniewska w kusej mini na spotkaniu z królową Elżbietą
East News

I jak podoba wam się tryb życia królowej Elżbiety? Czy taka dieta i zamiłowanie do używek to klucz do sukcesu? My wątpimy w to drugie, ale jedno jest pewne - Elżbieta musiała odziedziczyć dobre geny po matce! ;)

 

 

Zobacz także: Książęca para w wannie, William nago, Kate pokazuje ciążowy brzuszek. Intymne zdjęcia Windsorów?

Więcej na temat Królowa Elżbieta II