Płyta Dawida Podsiadło
ONS

Podsiadło odnosi sukcesy, za to na studiach...

Płyta Dawida Podsiadło
ONS

Dawid Podsiadło aktualnie jest jednym z najgorętszych artystów polskiej sceny muzycznej. Jego album w przeciągu tygodnia pokrył się złotem, a singiel "Trójkąty i kwadraty" zagościł w radiowym eterze zyskując uznanie najbardziej poważanych osobistości świata muzyki i show-biznesu. Przypomnijmy: Płyta Podsiadło bije rekordy sprzedaży - nowa męska Brodka?

Zwycięzca drugiej edycji "X-Factor" chyba do tej pory jest zaskoczony swoim sukcesem, który po części przeszkodził mu w kontynuacji nauki. Przez nagrania, promocje i koncerty Dawid sporadycznie pojawia się na uczelni. Bywa tam tak rzadko, że nie jest w stanie określić czy nadal jest na liście studentów.

- Dawno nie było mnie na uczelni, więc nie wiem, czy jestem jeszcze studentem. Ale będę podtrzymywał zaoczną anglistykę ile się da, później pozwolę jej gdzieś tam odejść i zacznę jakieś inne dzienne studia. Jeśli będę miał czas - powiedział Podsiadło w rozmowie z serwisem Gazeta.pl.


Na uczelniach trwa właśnie sesja egzaminacyjna. Mamy nadzieję, że Podsiadło zebrał się w sobie i nadrobił zaległości, tak samo jak Ewa Farna. Zobacz: "Będę walczyć dopóki nie wylecę"

Dawid Podsiadło na imprezie Harper's Baazar Polska

Tak Podsiadło pracował nad swoją płytą:

Więcej na temat X-Factor Dawid Podsiadło
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43