Koncert Dawida Kwiatkowskiego w Tychach
East News

Dawid Kwiatkowski ma nowy tatuaż... Bardzo ważny i symboliczny! "Czułem, że to musi być on"

Koncert Dawida Kwiatkowskiego w Tychach
East News

Dawid Kwiatkowski pokazał na Instagramie swój nowy tatuaż. Zrobił go sobie na karku. To bardzo prosty wzór - przedstawia jeden krótki wyraz: "We", czyli z angielskiego "my". Czemu akurat tak? Dawid wytłumaczył to w opisie pod postem. Okazuje się, że nie tylko on zrobił sobie akurat taki tatuaż.

 

Nowy tatuaż Dawida Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski ma już na ciele tatuaże. Ale ten, dla 21-letniego wokalisty jest szczególny. Dlaczego? Wytłumaczył to sam:

Z zespołem, menadżerami, realizatorami dźwięku i światła, kamerzystą i kierowcami postanowiliśmy wytatuować sobie coś, co przypomni nam zawsze, że to co przeżywamy jeżdżąc w trasę, kształcąc się i ogólnie spędzając razem pół swojego życia, jest niesamowite i nikt nie jest w stanie nam tego zabrać. Czekamy na każdy weekend z utęsknieniem, niecierpliwością i ekscytacja. Każdy z Nas jest tak bardzo z innej beczki, że jest to aż zabawne. Kocham ich z całego serca i codziennie dziękuje Bogu za to, że wprowadził mnie na taką a nie inną ścieżkę. KOCHAM WAS. + Moje "We" napisał Bartek, mój mentor, nauczyciel i przyjaciel. Czułem, że to musi być on. #we #myteam #withtheband #kwiatband (pisownia orygonalna)

 

Zobacz też: Tłumy przed hotelem, tłumy na koncercie... Tak fanki kochają Dawida Kwiatkowskiego! ZDJĘCIA

 

Jak widać po wpisie, ludzie z którymi tworzy i pracuje muszą być dla Dawida naprawdę ważni. Zobaczcie tatuaż wokalisty:

 

 

We. Z zespołem, menadżerami, realizatorami dźwięku i światła, kamerzystą i kierowcami postanowiliśmy wytatuować sobie coś, co przypomni nam zawsze, że to co przeżywamy jeżdżąc w trasę, kształcąc się i ogólnie spędzając razem pół swojego życia, jest niesamowite i nikt nie jest w stanie nam tego zabrać. Czekamy na każdy weekend z utęsknieniem, niecierpliwością i ekscytacja. Każdy z Nas jest tak bardzo z innej beczki, że jest to aż zabawne. Kocham ich z całego serca i codziennie dziękuje Bogu za to, że wprowadził mnie na taką a nie inną ścieżkę. KOCHAM WAS. + Moje "We" napisał Bartek, mój mentor, nauczyciel i przyjaciel. Czułem, że to musi być on. #we #myteam #withtheband #kwiatband

A post shared by Dawid Kwiatkowski (@kwiatkowsky) on

Jak Wam się podoba?

 

Dawid jest wzorem dla tysięcy bardzo młodych często fanów. Czy wielu z nich zdecyduje się na podobny tatuaż?

Koncert Dawida Kwiatkowskiego w Tychach
East News

Więcej na temat Dawid Kwiatkowski
Przeładuj

Blanka Lipińska pilnuje Barona na planie "The Voice of Poland"?! Zobaczcie, co na to Baron!

zobacz 00:39