Dawid Kubacki z żoną
Instagram

Kim jest żona Dawida Kubackiego, piękna Marta Kubacka? W maju wzięli ślub. Zobaczcie zdjęcia!

Dawid Kubacki z żoną
Instagram

W środę 1 maja 2019 roku odbył się ślub Dawida Kubackiego i Marty Majcher (obecnie Kubackiej). Słynny polski skoczek i jego wieloletnia partnerka powiedzieli sobie sakramentalne TAK w sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej na Bachledówce. Panna młoda wybrała jasną suknię z koronkową górą i tiulowym dołem, a pan młody zaprezentował się w granatowym garniturze. Kto pojawił się na ślubie pary?

Zobacz także: Tak Marta Kubacka kibicowała mężowi na Turnieju Czterech Skoczni. Oto pocałunek zwycięzcy!

Ślub Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej

Według doniesień mediów, na ślubie utalentowanego sportowca pojawili się m.in.  jego koledzy ze skoczni, Kamil Stoch z żoną Ewą Bilan-Stoch, Piotr Żyła, Stefan Hula oraz Maciej Kot. Partnerka Macieja Kota opublikowała w sieci zdjęcia młodej pary na weselu.

Kim jest Marta Kubacka - żona Dawida Kubackiego?

Dawid Kubacki i Marta Kubacka są parą od kilku lat. Para zaręczyła się w 2018 roku podczas wakacji w Egipcie, a w maju 2019 roku zakochani ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską. Marta Majcher bardzo wspiera swojego męża w karierze. Co ciekawe, też kiedyś była sportsmenką. Studiowała też na AWF, uprawiała szermierkę. Marta Majcher razem z mężem mieszka w Zakopanem.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka wzięli ślub w maju 2019 roku. Dawid Kubacki oświadczył się Marcie na wczasach w Egipcie.

Znamy się od dawna, więc było to naturalne, ale Marta znalazła się w sytuacji, której chyba nie oczekiwała. Cieszę się, że pierścionek przyjęła i że wszystko idzie w kierunku ustatkowania się - mówił wówczas Dawid Kubacki w rozmowie z Super Expressem.

Dawid Kubacki z żoną na weselu
Instagram

1 maja para powiedziała sobie sakramentalne TAK.

Dawid Kubacki i Marta Majcher
Instagram

 

Więcej na temat Dawid Kubacki
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47