Meghan Markle w białej stylizacji z księciem Harrym
East News

Księżna Kate zdradziła dokładną datę porodu Meghan!? To wtedy urodzi się royal baby...

Meghan Markle w białej stylizacji z księciem Harrym
East News

Meghan Markle aktualnie przebywa na urlopie macierzyńskim, który spędza dosyć intensywnie, biorąc pod uwagę fakt, że razem z księciem Harrym przeprowadzili się do swojej rezydencji Frogmore Cottage. Dotychczas zagraniczne media podawały, że Meghan urodzi pod koniec kwietnia, ale dokładnej daty nikt nie znał.

Jednak księżna Kate urodziła księcia Louisa w kwietniu i schemat jej zachowania wskazuje, kiedy wypada dokładna data porodu Meghan. W brytyjskich mediach pojawia się już ta jedna konkretna data... Zobaczcie, kiedy na świat przyjdzie royal baby!

Jaka jest data porodu księżnej Meghan?

Okazuje się, że urlop macierzyński na miesiąc przed porodem to tradycja. Księżna Kate również tego przestrzegała. Jej najmłodszy syn przyszedł na świat wiosną i w podobnym terminie może urodzić Meghan. Książę Loius 23 kwietnia będzie obchodził pierwsze urodziny i jest bardzo prawdopodobne, że ta uroczystość zbiegnie się z porodem księżnej Sussex!

W końcu Kate pod koniec marca zrobiła przerwę od obowiązków księżnej, a miesiąc później na świat przyszedł Louis. Z Meghan może być podobnie! Jej ostatnie oficjale zdjęcia pochodzą z 19 marca, kiedy z Harrym odwiedzili Ambasadę Australii w Londynie. Potem rozpoczęła miesięczny urlop macierzyński. Wszystko wskazuje na to, że dziecko Meghan przyjdzie na świat w święta Wielkanocne.

Zobacz takżeZ ostatniej chwili! Pałac wydał oświadczenie w sprawie porodu Meghan Markle

 

Księżna Kate urlop macierzyński zaczynała dokładnie miesiąc przed porodem

Księżna Kate z wózkiem dziecięcym
East News

Meghan Markle wzięła przykład z Kate i ostatnie tygodnie wypoczywa w nowej rezydencji.

Meghan Markle w camelowym płaszczu w Australii
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08