Księżna Kate i książę Louis podczas chrzcin książę Louis chrzest, księżna Kate Chrzciny księcia Louisa - rodzinne zdjęcie Oficjalne zdjęcia księcia Louisa
Księżna Kate i książę Louis podczas chrzcin
Instagram
Ale wyrósł!
1/4
Księżna Kate i książę Louis podczas chrzcin
Instagram

 

W internecie można znaleźć nowe zdjęcie księcia Louisa!  Z okazji zbliżających się 70. urodzin księcia Karola, BBC wyemitowała film dokumentalny „Prince, Son and Heir: Charles at 70”, w którym znalazło się nowe zdjęcie księcia Louisa! Przypominamy, że trzecie dziecko Williama i Kate przyszło na świat 23 kwietnia 2018 roku w Londynie, a w lipcu odbyły się jego chrzciny. To wtedy po raz ostatni mogliśmy zobaczyć, jak wygląda mały książę. Rodzina królewska pochwaliła się sesją, na której mogliśmy zobaczyć Louisa, jego rodzeństwo, Williama i Kate oraz dziadków księcia. Później Kate i William nie zdecydowali się już na publikowanie jego zdjęć. Teraz jednak zrobili wyjątek, a wszystko za sprawą zbliżających się urodzin Karola! Zobacz zdjęcie, które już krąży po sieci!

Zobacz: Jakim ojcem jest książę Karol? Sekrety przyszłego króla ujawniają w wywiadzie jego synowie

2/4
książę Louis chrzest, księżna Kate
East News

W dokumencie BBC „Prince, Son and Heir: Charles at 70” można zobaczyć nowe zdjęcie księcia Louisa! Syn książęcej pary jest na nim pokazany w towarzystwie swojej mamy księżnej Kate i dziadka - księcia Karola. Na zdjęciu Louis dotyka rączką palca swojego dziadka, który wygląda na bardzo szczęśliwego i dumnego. Zdjęcie zostało zrobione we wrześniu w Clarence House, oficjalnej londyńskiej rezydencji księcia Karola ( to tam odbywało się też przyjęcie po ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego). Autorem zdjęcia jest fotograf rodziny królewskiej - Charlesa Jacksona. Trzeba przyznać, że to bardzo udana fotografia, która pokazuje, jak zafascynowany wnukiem jest książę Karol. Zresztą nie jest tajemnicą, że ojciec Williama ma bzika na punkcie wnuków! 

Zobacz: Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Prawda wyszła na jaw!

 

Nowe zdjęcie księcia Louisa
Daily Telegraph

3/4
Chrzciny księcia Louisa - rodzinne zdjęcie
Instagram

Książę Karol świetnie odnalazł się w roli dziadka, o czym w jednym z wywiadów opowiadał William.

„On jest najsilniejszym mężczyzną, jakiego znam, ale chcę również, żeby był sprawny, dopóki nie skończy 95 lat. Spędzanie z nim większej ilości czasu w domu byłoby cudowne, tak, aby był w stanie bawić się cały czas z wnukami. Ponieważ gdy już tam jest, jest genialny. Ale potrzebujemy go tam jak najczęściej”, mówił William. 

Mówi się, że Karol szczególnie lubi spędzać czas z Charlotte, ponieważ zawsze sam marzył o córce, ale to marzenie nigdy się nie spełniło. A co o swoich relacjach z wnukami mówi sam Karol?

4/4
Oficjalne zdjęcia księcia Louisa

To kompletnie nowa część życia. To cudowne móc ich zachęcać, pokazywać im nowe rzeczy w życiu. Moja babcia to robiła, była wspaniała. To ważne, by stworzyć więź, gdy są jeszcze tacy młodzi - mówił Karol w jednym z wywiadów. 

Zobacz: Co za słodycz! Tak królewskie dzieci wyglądały na ślubie Eugenii zanim... się przewróciły!