Pogrzeb Ani Przybylskiej
ONS

Pogrzeb Przybylskiej w czwartek. Rodzina podała plan ceremonii

Pogrzeb Ani Przybylskiej
ONS

Fani, internauci i branża filmowa wciąż pogrążona jest w głębokim smutki i żalu po śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła wczoraj po wielomiesięcznej walce z nowotworem. O tym, jak dramatyczna była to walka i jak wiele ją kosztowała, opowiedział lekarz gwiazdy. Przypomnijmy: Lekarz Przybylskiej o przebiegu jej choroby: "Wyła z bólu. Planowała mieć kolejne dziecko"

Tymczasem rodzina zmarłej wystosowała oficjalną informację o pogrzebie. Nabożeństwo żałobne odbędzie się w najbliższy czwartek w Gdyni. Najbliżsi proszą też o nierobienie zdjęć podczas ceremonii pogrzebowych i nieskładanie kondolencji.
 

Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy wsparcia, wspomnienia, kondolencje i modlitwy. Nabożeństwo żałobne w intencji Ś.P. Anny Przybylskiej odprawione zostanie 9 października 2014 roku o godz. 13:00 w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Armii Krajowej w Gdyni. Odprowadzenie do grobu nastąpi o godz. 15:00 na Cmentarzu Parafialnym przy Parafii pod wezwaniem Św. Michała Archanioła w Gdyni, Oksywie, ul. Płk. Dąbka. Będziemy wdzięczni za uszanowanie naszej prośby i niewykonywanie zdjęć w tych niezwykle trudnych dla nas chwilach. Prosimy o nieskładanie kondolencji - czytamy na stronie gwiazdy.


Rodzina apeluje również o wpłacanie datków na hospicjum, które Przybylska aktywnie wspierała i poświęcone jest jej pamięci. Szczegóły poniżej.
 

Prosimy również o nieprzynoszenie kwiatów. Podczas uroczystości pogrzebowych odbędzie się kwesta na Hospicjum im. Świętego Wawrzyńca w Gdyni, poświęcona pamięci Zmarłej, która przez wiele lat angażowała się w pomoc na rzecz potrzebujących i chorych. Działalność bliskiego sercu Anny Hospicjum można wspomóc, kierując datki na konto: Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca Dom Hospicyjny dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”, 7512403510111100043182794, Bank PEKAO SA II O/Gdynia.


W Gdyni będzie też dostępna księga kondolencyjna.
 

Księga kondolencyjna zostanie wyłożona w Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30) w dniach 7-10 października 2014 roku. Wpisy można składać w godzinach 10:00-19:00.


Informacja została opublikowana na oficjalnej stronie aktorki i podpisana przez jej rodzinę.

Zobacz: Wojewódzki oddał hołd Przybylskiej w swojej audycji. Na chwilę zaniemówił 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44