Kuba Wojewódzki oddał hołd Annie Przybylskiej
ONS
Newsy

Wojewódzki oddał hołd Przybylskiej w swojej audycji. Na chwilę zaniemówił

Symboliczny gest gwiazdora

Śmierć Anny Przybylskiej poruszyła całe środowisko polskiego show-biznesu. W zaledwie kilka minut po oficjalnej informacji o odejściu aktorki, na portalach społecznościowych pojawiła się cała lawina wpisów, w których jej koledzy i koleżanki z branży wyrażali swój żal i smutek. Przypomnijmy: Smutek, żal i niedowierzanie. Tak gwiazdy zareagowały na śmierć Ani Przybylskiej

Zareagował również Kuba Wojewódzki. Swoją dzisiejszą audycję w "Rock Radiu" otworzył klasykiem "Co się stało kwiatom" z repertuaru zespołu Breakout. Wojewódzki zadedykował ten utwór Przybylskiej i przyznał, że nawet nie wie, co w takiej chwili może powiedzieć. Ania gościła w jego programie w 2009 roku i był to jeden z najbardziej pamiętnych występów w show, a z Kubą zdawała się nadawać na tych samych falach.


Dzisiaj początek nietypowy. W zasadzie nie wiemy co powiedzieć. Zadedykujemy więc po prostu tę piosenkę. To było nasze małe pożegnanie - powiedział Wojewódzki.


Piękny gest?

Zobacz: Skandal! Próbują zarobić na śmierci Przybylskiej. Połączyli nekrolog z reklamą

 

Ilona Felicjańska o śmierci Ani Przybylskiej
ONS
Newsy
Felicjańska o Przybylskiej: Płakałam. Jej walka była mi bliska
Ilona nie może pogodzić się z odejściem Anny

Przez ostatni czas cała Polska żyła śmiercią  Anny Przybylskiej . Nie dało się ukryć poruszenia wśród jej fanów i ludzi z branży. Wszyscy ciepło i dobrze wspominali aktorkę, między innymi we wpisach na portalach społecznościowych.  Zobacz:  Smutek, żal i niedowierzanie. Tak gwiazdy zareagowały na śmierć Przybylskiej Jedną z gwiazd, która dopingowała Annę w jej walce z nowotworem była  Ilona Felicjańska .  Chociaż nigdy nie miała okazji jej poznać, Przybylska była dla niej wzorem matki i godnej walki o życie.  W swoim wpisie na Facebooku również nie kryła poruszenia tą sprawą. Zadedykowała Ani Przybylskiej piosenkę  Mietka Szcześniaka  "Potrzebuję". Wczoraj opowiedziała również o tragedii w rozmowie z AfterParty.pl: Była to ogromna tragedia i nie ukrywam, że ja minęłam Anię. Nie znałam jej tak, że mogę powiedzieć, że ją znałam, ale oczywiście jej walka była mi znana, to w jak godny sposób chorowała było niebywałe, to że miała trójkę dzieci...  Jak się dowiedziałam popłakałam się i napisałam: żyjmy każdą chwilą, szanujmy się nawzajem, kochajmy się, bo nie wiemy, ile czasu mamy. Każdy dzień traktujmy, jakby miał być tym ostatnim i ja próbuję tak żyć.  (...) Mam nadzieję, że ta tragedia będzie też takim impulsem, żeby cenić życie, żeby szanować życie, żeby czerpać z innych ludzi, a nie tylko szukać dziury w całym, krytykować, hejtować, podstawiać nogę... - powiedziała nam Ilona Zobacz:  Hołdys o Przybylskiej: Dama na miarę Lady D. Gnoje straszyły ją sądem Wspomnienie po Annie Przybylskiej:

Anna Przybylska w reklamie Astor
Facebook
Newsy
Urodę Przybylskiej doceniano nie tylko w Polsce. Reklama z nią zachwycała cały świat
Pamiętacie kampanie z gwiazdą?

Informacja o śmierci Anny Przybylskiej obiegła media wczoraj wieczorem, a do tej pory żal i ubolewanie z powodu odejścia pięknej aktorki wyrażają kolejne duże nazwiska z branży filmowej. Gwiazdę wspominają reżyserzy, koledzy i koleżanki - wszystkich łączy nieprawdopodobny smutek. Przypomnijmy: Śmierć Przybylskiej zasmuciła Muchę: "Działała na mnie. Zazdrościłam jej" Fani gwiazdy przypominają zaś swoje ulubione filmy i sesje zdjęciowe z udziałem Przybylskiej. My natomiast chcielibyśmy wrócić do jednego z dużych sukcesów Anny, mianowicie udziału w licznych kampaniach marki Astor. W latach 2004 - 2013 aktorka wystąpiła w wielu reklamach znanych kosmetyków, a spoty z jej udziałem były emitowane na całym świecie. Jako jedna z międzynarodowych ambasadorek, Przybylska zachwycała swoją urodę, promując m.in. szminki czy maskary. Pamiętacie reklamy kosmetyków z Anią Przybylską? Zobacz: Na Anię Przybylską czekała ostatnia rola. Była napisana specjalnie dla niej '); //-->   Anna Przybylska z dziećmi w "Vivie!":

Agnieszka Jastrzębska o śmierci Ani Przybylskiej
ONS
Newsy
Jastrzębska o kulisach pracy z Przybylską: Była niedocenioną aktorką
Agnieszka zdradziła nieznane historie z życia gwiazdy

Śmierć Anny Przybylskiej wstrząsnęła wczoraj całą Polską. 36-letnia aktorka odeszła przegrywając walkę z ciężką chorobą nowotworową. Informacja w mgnieniu oka dotarła do wszystkich gwiazd, które wyraziły swój smutek i niedowierzanie. Wiele z nich znało Przybylską osobiście. Ich wspomnienia są wzruszające. Przypomnijmy:  Smutek, żal i niedowierzanie. Tak gwiazdy zareagowały na śmierć Ani Przybylskiej Dzisiejsze wydanie Dzień Dobry TVN rozpoczęło się od wspomnienia Ani. Na kanapie zasiedli reżyser i "ojciec filmowy" Przybylskiej - Radosław Piwowarski oraz dziennikarka, Agnieszka Jastrzębska . Prezenterka TVN miała wiele okazji do rozmów z gwiazdą, wielokrotnie miała okazję współpracować z Anią przy licznych projektach. Agnieszka twierdzi, że była niedocenioną aktorką. Jej seksapil i uroda przysłaniały talent: Ania mówiła - odchowam dzieci, Jarek skończy karierę, ja wtedy będę grała. Z reżyserem mieli plany wspólnego filmu z rolą napisaną specjalnie dla niej. Były też plany teatralne, bo teatr "6. Piętro" myślał o specjalnym monodramie. Wszystko to Ania odkładała, bo rodzina była na pierwszym miejscu. Ja się upierałam, żeby pan reżyser przyszedł tu dziś, żebyśmy mówili o Ani jako o aktorce. Bo ja myślę, że to jest najbardziej, albo jedna z najbardziej niedocenionych aktorek w Polsce. Mówi się, że najpiękniejsza, najseksowniejsza, że wspaniały człowiek. To są rzeczy bezdyskusyjne . Mi się wydaje, że przez pryzmat ogromnej urody i seksapilu Anię oceniano, a to przysłaniało jej zdolności aktorskie. A ona jest jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia - przekonywała Jastrzębska Gwiazda TVN wypowiada się o Ani bardzo ciepło. Tłumaczy, dlaczego postawiła na życie rodzinne: Ona bardzo chciała mieć dzieci wcześnie, bo miała z tyłu głowy, że jej tata odszedł wcześnie. Choroba szybko go...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner