Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy

Kochanka Darka K. cierpi nie tylko psychicznie: Przy nim nie musiała martwić się o...

Głos zabrał detektyw

Choć od tragicznego w skutkach wypadku Dariusza K. minęło już kilka tygodni, temat wciąż pozostaje jednym z najczęściej komentowanych w kolorowej prasie. Były partner Edyty Górniak, który śmiertelnie potrącił przechodzącą przez pasy 63-letnią kobietę, wciąż przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na rozprawę. Celebryta nie może się tam czuć anonimowy, o czym świadczą wypowiedzi rodziny więźniów. Przypomnijmy: Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów 

W kontekście Dariusza K. sporo mówi się także o jego ukochanej, Izie Adamczyk z którą planował wziąć ślub. Kobieta źle znosi rozstanie z partnerem, co potwierdzają znajomi pary w rozmowie z "Party".
 

Iza całymi dniami płacze. Prawie nie wychodzi z domu. Zgłosiła się nawet do psychologa. (...) Nie wie, jak uda jej się związać koniec z końcem. Przy Darku nie musiała martwić się o pieniądze. To on utrzymywał rodzinę - czytamy.
 

Rodzina aresztowanego zadbała o to, żeby jak najszybciej wyszedł on na wolność oraz otrzymał jak najmniejszy wyrok. Zatrudniony został drogi detektyw, który ma w tym pomóc. 
 

Najpierw musimy podjąć starania o uchylenie aresztu. Trzeba mieć na uwadze, że Dariusz K. prowadzi ustabilizowany tryb życia, wychowuje trójkę dzieci, prowadzi firmę w Warszawie i jest osobą powszechnie znaną. W tych realiach bez wątpienia nie będzie podejmował prób ucieczki czy ukrywania się - mówi mec. Marcin Kondracki 
 

O tym czy będzie to skuteczna linia obrony przekonamy się wkrótce.

Zobacz: Dariusz K. zniszczył plany ślubne ukochanej. Nie wszystko jednak stracone 

W takich luksusach mieszkał Dariusz K.:

Dariusz K. w izolatce
ONS
Newsy
Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów
Muzyk trafił do aresztu na 3 miesiące

Dwa tygodnie temu doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym kierujący pojazdem Dariusz K. śmiertelnie potrącił przechodzącą przez pasy 63-letnią kobietę na jednej z warszawskich ulic. Były mąż Edyty Górniak aktualnie przebywa w areszcie i przygotowuje się do rozprawy - jego obrońcy wybrali już dla niego linię obrony. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony   Muzyk już teraz może liczyć na specjalne traktowanie - jak podaje Super Express, przebywa on w kilkumetrowej, jednoosobowej celi. Celebryta trafił do aresztu na Służewcu, odizolowany od reszty więźniów. Nie oznacza to jednak, że jest tam anonimowy - kobiety, które przychodzą w odwiedziny do swoich bliskich przebywających w areszcie, wciąż o nim słyszą.   Mój syn trochę mi opowiadał o Darku. Siedzi odizolowany. Później mają go przenieść do kilkuosobowej celi - przyznaje matka jednego z osadzonych cytowana przez tabloid.   Iza Adamczyk , partnerka Darka wciąż chce odwiedzić go w więzieniu, ale podobnie jak inne kobiety, ona też musi przestrzegać surowych procedur. Żona jednego z więźniów opowiada o sytuacji, która miała miejsce przed aresztem.   Chciała go odwiedzić w ubiegłym tygodniu. Przed aresztem wpadła w histerię. Płakała, krzyczała i omal nie zemdlała. Ze łzami w oczach prosiła strażników, żeby ją wpuścili. Nie chcieli się jednak na to zgodzić, bo zgodnie z regulaminem może go odwiedzić tylko w poniedziałki - mówi żona jednego z więźniów.    Współczujecie im? Zobacz: Dariusz K. zniszczył plany ślubne swojej ukochanej. Pojawiła się nadzieja   Dramat ukochanej Dariusza K.:

Dariusz K. w sądzie
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Dariusz K. ma niezły tupet. Jego nowy adwokat złożył zaskakujący wniosek do sądu
Przesadził?

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie. Celebryta wciąż nie złożył oficjalnych zeznań w sprawie śmiertelnego wypadku, który spowodował pod wpływem kokainy. W areszcie były mąż Edyty Górniak nie może liczyć na luksusy, ale jest tam już całkiem dobrze rozpoznawalny. Przypomnijmy: Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów Podejrzany ma spędzić tam aż trzy miesiące, ale jego plany wyglądają nieco inaczej. Jak donosi tvp.info, nowy obrońca Dariusza K. złożył właśnie do sądu zażalenie na aresztowanie swojego klienta. Można przeczytać w nim, że środek zapobiegawczy zastosowany wobec niego jest zbyt surowy. Prokurator wciąż czeka też na dokładną ekspertyzę toksykologiczną, która ostatecznie potwierdzi pierwsze badania mówiące o zawartości kokainy w organizmie Darka K. tuż po wypadku. Zażalenie na aresztowanie Dariusza K. wpłynęło już do sądu, który będzie rozpatrywał tę sprawę. Wciąż czekamy na ekspertyzę toksykologiczną, która ma wykazać, czy Dariusz K. był pod wpływem środków odurzających - powiedział TVP.info prok. Paweł Wierzchołowski , szef Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów. Areszt to rzeczywiście zbyt surowa kara? Zobacz: Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku: "Jest w złym stanie. On bardzo chce..."  

Wizyta ukochanej u Dariusza K. w areszcie
ONS
Newsy
Narzeczona odwiedziła Darka K. w areszcie. Nie wszystko poszło po ich myśli
Jak wyglądało ich spotkanie?

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie. Na wniosek prokuratory celebryta został tam umieszczony na trzy miesiące. Grozi mu nawet do 12 lat więzienia, ale jego obrońcy już pracują nad tym, aby zarówno prawdopodobna kara, jak i areszt, uległy zdecydowanemu złagodzeniu. Przypomnijmy: Dariusz K. nadal przebywa w areszcie. Wybrał żenującą linię obrony Całą sytuację mocno przeżywa jego narzeczona, Izabela . Para miała się niebawem pobrać, wiodła też do tej pory bardzo luksusowe życie. Jak donosi "Super Express", ukochana odwiedziła wczoraj Darka w areszcie, ale wizyta nie do końca poszła po ich myśli. Izabela nie mogła powstrzymać łez i była roztrzęsiona, ponadto nie przekazano podejrzanemu żadnej paczki. Zasady w areszcie są niezwykle restrykcyjne i dotyczą nawet ubioru.   Tymczasowo aresztowani w Areszcie Śledczym w Warszawie-Służewcu korzystają z bielizny (do 5 sztuk) oraz odzieży własnej (koszula, sweter lub bluza, spodnie) w ilości 2 zmian stosownych do pory roku. Osadzony prania odzieży własnej dokonuje samodzielnie w celi mieszkalnej; w tutejszym areszcie nie ma pralni do użytku osadzonych - komentuje dla "Super Expressu" Aneta Maicka , z-ca kierownika Działu Penitencjarnego Aresztu Śledczego na Służewcu. Tabloid z satysfakcją podkreśla też, że Dariusz K. będzie musiał pożegnać się z drogimi ubraniami m.in. od Dolce & Gabbana, które miał na sobie w momencie zatrzymania. Zobacz: Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów Dariusz K. w kajdankach przed prokuraturą:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner