Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS

Kochanka Darka K. cierpi nie tylko psychicznie: Przy nim nie musiała martwić się o...

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS

Choć od tragicznego w skutkach wypadku Dariusza K. minęło już kilka tygodni, temat wciąż pozostaje jednym z najczęściej komentowanych w kolorowej prasie. Były partner Edyty Górniak, który śmiertelnie potrącił przechodzącą przez pasy 63-letnią kobietę, wciąż przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na rozprawę. Celebryta nie może się tam czuć anonimowy, o czym świadczą wypowiedzi rodziny więźniów. Przypomnijmy: Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów 

W kontekście Dariusza K. sporo mówi się także o jego ukochanej, Izie Adamczyk z którą planował wziąć ślub. Kobieta źle znosi rozstanie z partnerem, co potwierdzają znajomi pary w rozmowie z "Party".
 

Iza całymi dniami płacze. Prawie nie wychodzi z domu. Zgłosiła się nawet do psychologa. (...) Nie wie, jak uda jej się związać koniec z końcem. Przy Darku nie musiała martwić się o pieniądze. To on utrzymywał rodzinę - czytamy.
 

Rodzina aresztowanego zadbała o to, żeby jak najszybciej wyszedł on na wolność oraz otrzymał jak najmniejszy wyrok. Zatrudniony został drogi detektyw, który ma w tym pomóc. 
 

Najpierw musimy podjąć starania o uchylenie aresztu. Trzeba mieć na uwadze, że Dariusz K. prowadzi ustabilizowany tryb życia, wychowuje trójkę dzieci, prowadzi firmę w Warszawie i jest osobą powszechnie znaną. W tych realiach bez wątpienia nie będzie podejmował prób ucieczki czy ukrywania się - mówi mec. Marcin Kondracki 
 

O tym czy będzie to skuteczna linia obrony przekonamy się wkrótce.

Zobacz: Dariusz K. zniszczył plany ślubne ukochanej. Nie wszystko jednak stracone 

W takich luksusach mieszkał Dariusz K.:

Przeładuj

Magda Gessler z okazji 4. urodzin Party.pl odpowiada na trudne pytania! Zobacz, co nam zdradziła!

zobacz 00:25