Decyzja sądu w sprawie Dariusza K.
ONS
Newsy

Dariusz K. może uniknąć surowej kary. Wszystko przez błąd policji

Ta pomyłka może go uratować przed więzieniem

Wypadkiem Dariusz K. od kilku miesięcy zajmuje się prokuratura. W mediach co chwila pojawiają się nowe doniesienia w sprawie. Podobno prawnicy celebryty starają się, aby były mąż Edyty Górniak wyszedł z więzienia  jak najszybciej. Prokuratura chce go za to pogrążyć. Przypomnijmy: Co z aresztem Dariusza K.? Prokurator chce pogrążyć celebrytę

Dziś w mediach pojawiła się informacja o decyzji sądu w sprawie Dariusza K. Prokuratura złożyła wniosek o przedłużenie aresztu o kolejne trzy miesiące, a Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa właśnie przychylił się do niego - czytamy w Twoim Imperium. Darkowi postawiono zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem środka odurzającego - grozi mu za to 12 lat więzienia. Jeśli jednak jego adwokaci wykażą, że były mąż był wokalistki spowodował wypadek nieumyślnie, ma szansę na niższy wyrok. Na jego korzyść działa również pomyłka policji, która pobrała jedynie próbkę moczu, zapominając o krwi, co daje obronie nowy argument, że badanie nie było pełne.

Jak potoczą się dalsze losy?

Zobacz: Narzeczona Dariusza K. ma podobno problemy finansowe? Nowe zdjęcie mówi co innego


Dariusz K. wyprowadzany z prokuratury: 

Dariusz K. pobity w areszcie
Akpa
Newsy
Darek K. pobity w areszcie. Jest komentarz adwokata
Zaczął sypać?

Sprawa Dariusz K . nadal wzbudza wielkie emocje. Były mąż Edyty Górniak ponad trzy miesiące temu śmiertelnie potrącił kobietę będąc pod wpływem narkotyków. Jego obrońcy starają się, by wyszedł z więzienia jak najszybciej. Na jego korzyść działa również pomyłka policji podczas badania celebryty. Przypomnijmy:  Dariusz K. może uniknąć surowej kary. Wszystko przez błąd policji Dziś w mediach pojawiła się sensacyjna wiadomość - Dariusz K. został pobity przez innych więźniów. Taką informację podało TVP Info. Podobno inni aresztowani dowiedzieli się o tym, że muzyk zaczął współpracować z policją i zaczął zeznawać w sprawie osób zamieszanych w aferę z narkotykami. Sprawa trafiła do prokuratury, która sprawdza czy doniesienia są prawdziwe. Plotki skomentował zaś sam adwokat artysty, który nie wie nic na ten temat: Nie mam wiedzy o takim wydarzeniu - mówi mecenas Marcin Kondracki Pozostaje nam czekać na dalsze rozwiązanie sprawy. Zobacz: Narzeczona Dariusza K. ma podobno problemy finansowe? Nowe zdjęcie mówi co innego Dariusz K. zatrzymany przez prokuraturę:

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy
Dariusz K. może wyjść z aresztu. Jego ukochana zmieniła prawników
Iza Adamczyk walczy o wolność kochanka

Sprawa Dariusz K . wciąż budzi wielkie emocje. Prawie dwa tygodnie temu były mąż Edyty Górniak śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę. Celebryta obecnie przebywa w areszcie, grozi mu nawet do 12-u lat więzienia. W trudnej chwili Dariusz może liczyć na wsparcie ukochanej, Izabeli Adamczyk , która niedawno złożyła wniosek o widzenie się z mężczyzną. Przypomnijmy:  Ukochana odwiedzi Darka K. w areszcie. Musi przestrzegać surowych zasad Adamczyk nie tyle chce poprawić komfort życia Dariusza w areszcie, co całkowicie go stamtąd wyciągnąć. W tym celu zmieniła kancelarię adwokacką, która będzie go bronić. Nowi prawnicy zaś postarają się by oskarżony jak najszybciej wyszedł na wolność . W rozmowie z "Super Expressem" przekonują: Będziemy starać się, aby pan Dariusz odpowiadał z wolne stopy, aby zostały zastosowane środki zapobiegawcze o charakterze wolnościowym. W mojej ocenie jako obrońcy nie ma przesłanek, nie ma powodów, aby twierdzić, że pozostając na wolności, będzie on utrudniał postępowanie - mówi adwokat, Marcin Kondracki Tabloid zapytał również prawnika, jaki może zapaść wyrok. Ten jednak czeka na opinie prokuratury: Na tę chwilę zbyt wcześnie, by na ten temat się wypowiadać . Musimy poczekać na pozyskanie opinii, których przeprowadzenie zleciła prokuratura - przekonuje Kondracki Według plotek, Dariusz K. nie najlepiej radzi sobie w areszcie. Jeden z tygodników podał, że próbował już popełnić samobójstwo. Zobacz:  Darek K. chciał targnąć się na swoje życie!   Dariusz K. w kajdankach wyprowadzany z prokuratury

Dariusz K. wyszedł z aresztu
Newsy
Dariusz K. wpłacił kaucję i wyszedł na wolność! Rzecznik sądu: "Obawa matactwa jest minimalna"
Dariusz K. wpłacił kaucję i wyszedł na wolność! Rzecznik sądu: "Obawa matactwa jest minimalna"

Dariusz K. wyszedł na wolność! Okazuje się, że były mąż Edyty Górniak - choć kilka miesięcy temu usłyszał wyrok 7 lat więzienia i dożywotni zakaz prowadzenia samochodu  -  został wypuszczony z aresztu. Według doniesień "Twojego imperium" tymczasowy areszt został uchylony i Dariusz K. po wpłaceniu kaucji w wysokości 400 tysięcy złotych 18 listopada wyszedł na wolność! Informacje gazety w rozmowie z Faktem potwierdza rzecznik prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie, Ewa Leszczyńska-Furtak. Sąd przedłużył areszt z zastrzeżeniem, że ulegnie uchyleniu po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 400 tysięcy złotych. Teraz sąd uzupełnia postępowanie dowodowe. Będzie to jeszcze trwało. Chodzi o opinie biegłych. Na tym etapie, zdaniem sądu, obawa o matactwo ze strony Dariusza K. jest minimalna  - powiedziała Leszczyńska-Furtak. Dariusz K.  do aresztu trafił w lipcu 2014 roku, kiedy to kierując samochód pod wpływem narkotyków śmiertelnie potrącił kobietę na pasach. W kwietniu został za to skazany na 7 lat więzienia. 10 listopada Dariusz K.  odwołał się od wyroku. Sąd uwzględnił wówczas wniosek obrony Dariusza K. o dopuszczenie opinii innego biegłego z zakresu toksykologii. Poprzedni biegły Zbigniew Wawer, który badał w śledztwie, jak wysokie było stężenie kokainy w organizmie muzyka uznał, że musiał on zażyć narkotyk najpóźniej dwie godziny przed wypadkiem. Zobacz także: Wpadł diler celebrytów! Wśród jego klientów miał być Dariusz K.   Dariusz K. wyszedł z aresztu. Muzyk opuścił areszt po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 400 tys złotych.  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner