Dariusz K. trafił do aresztu
ONS

Co z aresztem Dariusza K.? Prokurator chce pogrążyć celebrytę

Dariusz K. trafił do aresztu
ONS

Od śmiertelnego wypadku spowodowanego pod wpływem narkotyków przez Dariusza K. mijają właśnie trzy miesiące. Na tyle też prokuratura umieściła celebrytę w areszcie, w którym miał oczekiwać na rozpoczęcie sprawy sądowej. Grozi mu nawet do 15 lat więzienia. Przypomnijmy: Dariusz K. wyjdzie na wolność za kilka dni? Jest komentarz jego obrońcy

Adwokaci Darka K. robili w ostatnich tygodniach wszystko, aby areszt nie został przedłużony, a ich klient mógł wyjść na wolność. Teraz wiemy już, czy ich starania przyniosły skutek. Jak donosi TVP Info, mokotowski sąd rejonowy rozważył wniosek prokuratury o przedłużenie aresztu o kolejne trzy miesiące. Obrońcy podejrzanego chcą złagodzenia tego wymiaru, choć prokurator zapewnia, że wszystkie czynności potrzebne do sformułowania aktu oskarżenia powinny zakończyć się jeszcze w październiku.
 

Chcielibyśmy zakończyć śledztwo do końca października i skierować do sądu akt oskarżenia. Będzie to możliwe, jeżeli w najbliższym czasie otrzymamy opinie biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych oraz kompletne wyniki sekcji zwłok – powiedział tvp.info prok. Paweł Wierzchołowski, szef Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów.


Wszystko wskazuje więc na to, że Dariusz K. nie wyjdzie prędko na wolność, mimo sowicie opłaconych adwokatów.

Zobacz: Ekscesy Darka K. niszczą karierę Górniak? Diwa musiała zmienić plany

 

Więcej na temat Dariusz K.
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12