Syn Zenka Daniel M
East News
1/5
danuta martyniuk, daniel m
East News/Instagram

 

Już od 2 tygodni rodzina muzyka disco-polo Zenka Martyniuka nie schodzi z pierwszych stron gazet. Tym razem jednak nie chodzi ani o muzyczne sukcesy artysty, ani o ślub jego syna, choć z tym ostatnim sprawa jest mocno związana. Oczywiście duży rozgłos to zasługa syna Zenka, Daniela M., który ma obecnie niemałe problemy. Przypomnijmy, że podczas domowej awantury z ciężarną 20-letnią żoną Eweliną w mieszkaniu 30-latka znaleziono narkotyki. Szybko okazało się, że to nie była pierwsza tego typu sprawa w życiu Daniela M. Syn artysty w maju 2018 roku "zakłócił mir domowy przyszłym teściom", a podczas interwencji policji również znaleziono przy nim środki odurzające. W tej sprawie zapadł już nieprawomocny i łagodny wyrok. Niestety, Daniel ma na koncie również znieważenie funkcjonariuszy na służbie. Mężczyzna został zatrzymany w Białymstoku i został przewieziony na izbę wytrzeźwień. Wtedy miał grozić policjantce, że ją zgwałci i opluł ją. Drugiego policjanta Daniel ponoć ugryzł w palec. 

 

Może nie dziwić zatem fakt, że Daniel M. postanowił zmienić środowisko i zniknął z rodzinnych okolic. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: "Już na weselu coś mi nie pasowało" Wujek synowej Zenona Martyniuka ujawnia nowe fakty o tym małżeństwie!

2/5
Instagram

 

Ostatnio Daniel M. publikuje dużo nagrań na swoim profilu na Instagramie. Najczęściej możemy zobaczyć, że syn muzyka jeździ samochodem po mieście i słucha muzyki. Według medialnych informacji, Daniel przebywa obecnie w Warszawie. Fakt24 sprawdził te informacje.

 

Zobacz: Niepokojące nagranie Daniela M. na Instagramie. Co się dzieje z synem Zenka Martyniuka?!

3/5
Daniel M
Instagram

 

Fakt24 skontaktował się z mamą Daniela M., Danutą Martyniuk, która przyznała, że syn faktycznie wspominał jej o wyjeździe do stolicy.

 

- Coś wspominał o wyjeździe do Warszawy. Syn jest dorosły i podejmuje własne decyzje. W ostatnich dniach mamy z nim rzadki kontakt - powiedziała Danuta Martyniuk.

 

Zobacz: Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a potem... Historia związku Daniela M. i jego żony jest poruszająca 

4/5
Daniel M
Instagram

 

Z kolei znajomy Daniela M. przyznał, nie odbiera telefonów.

 

Daniel mógł wyjechać na kilka dni. Ale wówczas jest nieuchwytny. Nie odbiera telefonów, ciężko jest się z nim dogadać - powiedział Faktowi znajomy Daniela M.

 

Zobacz: Zenek Martyniuk wyśle syna na odwyk! "Nie chcemy, żeby narkotyki zniszczyły jego życie" 

5/5
Syn Zenka Daniel M
East News

 

Być może wyjazd pomoże Danielowi nabrać dystansu do wielu spraw. Jak myślicie, czy 30-latkowi uda się ułożyć wszystkie sprawy? 

 

Zobacz: Synowa Zenka Martyniuka jest w szpitalu. Jej rodzice wydali oświadczenie!

Więcej na temat Zenek Martyniuk