Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.
Na jaw wyszły nowe fakty!
1/5
Zenek Martyniuk

 

Początek 2019 roku w rodzinie Zenona Martyniuka nie należy do udanych. Od kilku dni cała Polska żyje sprawą jego syna, 28-letniego Daniela M., który nie chciał wpuścić swojej ciężarnej 19-letniej żony do domu w minioną niedzielę, 30 grudnia. Daniel M. został zatrzymany przez policję i jak się okazało, funkcjonariusze znaleźli w jego domu narkotyki. Teraz na jaw wyszły nowe fakty. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Syn Zenka Martyniuka wyrzucił ciężarną żonę z domu i został aresztowany? Mamy komentarz!

2/5
Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.

 

Początkowo nie było pewne, czy Daniel M., o którym informowały media, faktycznie jest synem Zenona Martyniuka. Sam muzyk nie chciał komentować sprawy, ale teraz Polska Times potwierdza doniesienia. 

 

- Podejrzaną w tym postępowaniu rzeczywiście jest osoba o takich inicjałach - potwierdza Karol Radziwonowicz, szef Prokuratury Rejonowej w Białymstoku, w rozmowie z Polska Times.

 

Zobacz: Babcia synowej Zenka Martyniuka martwi się o wnuczkę! Sąsiedzi Daniela M. ostro komentują jego zatrzymanie! 

3/5
Syn Zenka Martyniuka aresztowany
East News/Facebook

 

Co więcej, serwis poranny.pl dotarł do informacji, że to matka Daniela M. wezwała policję do domu syna, gdy ten nie chciał wpuścić swojej ciężarnej żony. 

 

Zobacz: Syn Zenka Martyniuka zdradził płeć i imię dziecka! Jest bardzo oryginalne!

4/5
Daniel M
East News

 

Z kolei w czwartek, prokuratura otrzymała wszystkie materiały zgromadzone w sprawie Daniela M. i wszczęła postępowanie, a syn muzyka usłyszał zarzuty.

 

- Postępowanie prowadzone jest w sprawie posiadania w mieszkaniu w Wasilkowie środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste o wadze 3,4 grama - powiedział prokurator Radziwonowicz, cytowany przez Polskę Times.

 

Zobacz: W sieci pojawiło się NOWE nagranie z wesela syna Zenka Martyniuka! 

5/5
Zenek Martyniuk wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką
ONS

 

Daniel M. nie przyznaje się do stawianych mu zarzutów. Gdy sprawa trafi do sądu, synowi muzyka będzie groziło do trzech lat więzienia. 

 

Zobacz: Syn Zenka Martyniuka ożenił się z córką milionerów! Czym zajmują się jej rodzice?

Więcej na temat Zenek Martyniuk