Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson w Nowym Jorku w okularach przeciwsłonecznych, swetrze i spódnicy
Dakota Johnson
East News
1/5
Dakota Johnson
East News

Dakota Johnson od prawie roku jest związana z Chrisem Martinem, byłym mężem Gwyneth Paltrow i wokalistą zespołu Coldplay. Para ukrywa swoją relację, ale i tak nieustannie wracają plotki o ciąży Dakoty! Teraz znów mówi się, że gwiazda "50 twarzy Greya" spodziewa się swojego pierwszego dziecka! Dakota Johnson najwyraźniej postanowiła zareagować na te informacje, zakładając bardzo obcisłe legginsy. Teraz wszystko jest już jasne! Zobaczcie galerię!

Zobacz: Najnowsze ZDJĘCIA Dakoty Johnson! Próbowała rękami zasłonić brzuszek!

2/5
Dakota Johnson
East News

Dakota postawiła na sportowy look i założyła t-shirt, który zawiązała tuż nad brzuchem, oraz legginsy z wysokim stanem. Nie da się już ukryć, że brzuch aktorki jest całkowicie płaski i nie ma śladu po ciąży! 

Zobacz: Dakota Johnson i Chris Martin będą mieli dziecko? Mamy NOWE zdjęcia aktorki!

3/5
Dakota Johnson
East News

Wszystko wskazuje na to, że Dakota ma już dość plotek o ciąży i postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości, wkładając ten strój. Patrząc na figurę aktorki, ciężko podejrzewać ją o ciążę. Niestety, na jej pierwsze dziecko będziemy musieli jeszcze trochę poczekać!

Zobacz: Dawno niewidziana Dakota Johnson powraca! Czy widać u niej ciążowy brzuszek?

4/5
Dakota Johnson
East News

A szkoda! Dakota Johnson z pewnością byłaby świetną mamą! 

Zobacz: Dakota Johnson jest w ciąży?! W tych opiętych leginsach widać absolutnie wszystko!

5/5
Dakota Johnson w Nowym Jorku w okularach przeciwsłonecznych, swetrze i spódnicy
East News
Więcej na temat Dakota Johnson