Dakota Johnson Dakota Johnson w jeansowych spodniach i czarnej bluzce hiszpance Dakota Johnson w jeansowych spodniach i czarnej bluzce hiszpance Dakota Johnson w jeansowych spodniach i czarnej bluzce hiszpance Dakota Johnson w jeansowych spodniach i czarnej bluzce hiszpance
Dakota Johnson
1/5
Dakota Johnson

Dakota Johnson i Chris Martin to jedna z najbardziej tajemniczych celebryckich par świata! Zostali kilka razy przyłapani na wspólnym spacerze, na randce czy na trzymaniu się za rękę. Żadne z nich jednak nigdy nie zabrało głosu w sprawie tego co ich łączy. I to właśnie ta aura tajemniczości sprawia, że ich ponadroczny związek budzi tyle emocji w mediach!

 

Jeszcze niedawno plotkowano, że Dakota Johnson jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest właśnie Chris Martin. Do tej pory próżno było szukać ciążowego brzuszka gwiazdy "50 twarzy Greya", a teraz?

 

Dakota pokazała się dwa dni temu w szerokich spodniach i baaardzo opiętej bluzce! Czy widać pod nią ciążowe krągłości? Zobacz więcej zdjęć w nasze galerii! >>> NASTĘPNA STRONA >>>

2/5
Dakota Johnson w jeansowych spodniach i czarnej bluzce hiszpance
East News

Dakota Johnson założyła wysoko taliowane szerokie jeansowe spodnie (czyżby szwedy wracały do łask? ;)). Dobrała do nich czarne sandałki na niebotycznie wysokiej szpilce oraz czarną bluzkę hiszpankę. I to właśnie ta bluzka zwróciła naszą uwagę. Dlaczego? Była dość mocno opięta i podkreśliła figurę Dakoty.

 

Czy widać u niej brzuszek?

 

Zobacz: Czy Dakota Johnson będzie szczęśliwa z Chrisem Martinem? Wielu uważa, że ten związek nie ma szans

3/5
Dakota Johnson w jeansowych spodniach i czarnej bluzce hiszpance
East News

Kiedy Dakota opuściła ręce i odsłoniła brzuszek, naszym oczom ukazał się idealnie płaski brzuszek! Zero śladu ciąży!

 

Myślicie, że Dakota i Chris zaczną jednak w najbliższym czasie starać się o potomstwo? My mamy nadzieję, że tak! Ich dzieci będą z pewnością śliczne! ;)

 

Więcej: Co wiesz na temat filmu "Nowe oblicze Greya"? Rozwiąż nasz QUIZ

4/5
Dakota Johnson w jeansowych spodniach i czarnej bluzce hiszpance
East News

Dakota Johnson przed nagrywaniem "50 twarz Greya", a potem jeszcze przed kolejnymi częściami, zaczęła mocno trenować po to by jej ciało na ekranie wyglądało perfekcyjnie. Jak widać, treningi przyniosły efekty, a Dakota do tej pory dba o linię.

 

Więcej: Jamie Dornan miał problemy z rozbieranymi scenami! Pomogła mu Dakota! "Szybciej mnie tego nauczyła niż reżyser". Czego?

5/5
Dakota Johnson w jeansowych spodniach i czarnej bluzce hiszpance
East News
Więcej na temat Dakota Johnson