Chris Martin i Dakota Johnson są parą Chris Martin i Dakota Johnson na plaży Chris Martin i Dakota Johnson na randce Dakota Johnson i Amelia Warner na premierze ĻNowego oblicza Greya" Chris Martin i Dakota Johnson w barze
Chris Martin i Dakota Johnson są parą
East News
Pierwsze wspólne zdjęcia pary!
1/6
Chris Martin i Dakota Johnson są parą
East News

Dakota Johnson i Chris Martin są parą od kilku miesięcy. Pierwsze informacje o tym, że aktorka i muzyk spotykają się pojawiły się w listopadzie, ale od tego czasu para nie potwierdziła ich. Dakota Johnson nie chwali się w social mediach zdjęciami z ukochanym, ani nie pojawia się z nim na oficjalnych imprezach. Za to w listopadzie była widziana na koncercie Coldplay w Buenos Aires, później razem z Chrisem pojawili się w Izraelu na koncercie Nicka Cave'a. Cała trójka udała się też do restauracji. 

Przyszyli i byli bardzo, bardzo mili. Co za niespodzianka! Siedzieli z Nickiem Cave'em. Nie całowali się ani nie trzymali za ręce czy coś w tym rodzaju. Zamówili jakieś przystawki i coś do jedzenia - można było przeczytać w zagranicznych mediach.

Ostatnio w mediach znów pojawiły się zdjęcia pary. Tym razem z plaży w Malibu, które nie pozostawiają wątpliwości, że łączy ich gorące uczucie. 

ZOBACZ: Jamie Dornan spojrzał na biust fanki, a wtedy Dakota Johnson...

2/6
Chris Martin i Dakota Johnson na plaży
Twitter

Zanim Dakota zaczęła promocję filmu "Nowe oblicze Greya", spędzała czas ze swoim ukochanym. W amerykańskich magazynach ukazały się ich zdjęcia z plaży w Malibu.

Chris i Dakota spotykają się, bez żadnych wątpliwości. Coraz lepiej się poznają i dobrze się ze sobą czują - pisał informator US Weekly.
3/6
Chris Martin i Dakota Johnson na randce
Twitter

Widać, że Dakota i Chris są w sobie bardzo zakochani! Na plaży okazywali sobie dużo czułości :)

4/6
Dakota Johnson i Amelia Warner na premierze ĻNowego oblicza Greya"
East News

Dakota Johnson obecnie promuje film "Nowe oblicze Greya". Choć zdjęcia z premiery na to nie wskazują, ostatnio w mediach pojawiły się plotki, że Dakota jest w ciąży.

 Ona stara się ukrywać brzuszek jak tylko może, ale widać po niej, że wygląda nieco inaczej niż wcześniej i promienieje - pisał magazyn „Heat”.

Ani Dakota, ani Chris nie skomentowali tych plotek. 

5/6
Chris Martin i Dakota Johnson w barze
Twitter

W sieci można znaleźć coraz więcej wspólnych zdjęć Dakoty i Chrisa. 

6/6
Chris Martin na koncercie
East News

Chris Martin, wokalista zespołu Coldplay, wcześniej związany był z Gwyneth Paltrow, z którą ma córkę i syna. Muzyk spotykał się też z Jennifer Lawrence oraz Kate Hudson. Z kolei Dakota wcześniej spotykała się z muzykiem Matthew Hittem.

Więcej na temat Chris Martin Dakota Johnson