ONS
Newsy

Córki Potockiej IRYTOWAŁ jej styl

Przychodziła na wywiadówki w ogromnym kapeluszu i sukience w groszki…
Małgorzata Potocka, aktorka i reżyserka, gościła z córkami Matyldą i Weroniką w programie Między Kuchnią a Salonem.

Młodsza, Weronika, jest córką nieżyjącego już Grzegorza Ciechowskiego.

Małgorzata Potocka znana jest z dość odważnego i wyróżniającego się stylu ubierania. Jednak córki Pani Małgosi czasem bardzo nie lubiły tego charakterystycznego stylu.

- Awangardowy styl mamy mnie irytował –
stwierdziła Matylda. – Chciałyśmy, aby mama ubierała się zwyczajnie.

Matylda wspomniała, że mama potrafiła na wywiadówkę przyjść w ogromnym kapeluszu i sukience w groszki…

Okazało się jednak, że wszystkie trzy są ogromnie uczuciowe.

- Mamy wspólną cechę, zakochujemy się na amen – powiedziała Małgorzata Potocka.

Ciekawostką jest, że zawarły między sobą umowę. Podpisały cyrograf, że będą się musiały opiekować mamą na starość…

Oryginalnie, nie uważacie?
Małgorzata Potocka miała wypadek samochodowy
Newsy
Małgorzata Potocka miała wypadek! Jej auto nadaje się do kasacji. Jak się czuje aktorka?
Małgorzata Potocka miała wypadek! Jej auto nadaje się do kasacji. Jak się czuje aktorka?

Małgorzata Potocka miała wypadek samochodowy! Gwiazda serialu " Barwy szczęścia " została odwieziona do szpitala. Jak donosi "Rewia", samochód Małgorzaty Potockiej nadaje się do kasacji. Aktorka w rozmowie z tygodnikiem zdradziła, jak się czuje oraz opowiedziała o wypadku. Potocka nie ukrywa, że cudem uniknęła śmierci. Jechałam bezpiecznie, nagle jakieś auto wyskoczyło z bocznej drogi i nic nie mogłam zrobić. Mimo ostrego hamowania, wbiłam się w nie. To, że ja i tamten kierowca żyjemy, uważam za cud. Natychmiast przyjechała moja córka Matylda, wszystkim się zajęła, a mnie zabrało pogotowie. Pamiętam ostatnią myśl przed uderzeniem, kiedy myślałam, że zginę: szkoda, że właśnie tak głupio. Może czas się zatrzymać? Dostałam od losu drugą szansę, na pewno wszystko dobrze sobie przemyślę i spróbuję właściwie wykorzystać ten czas, który mi został - powiedziała Małgorzata Potocka. Na szczęście gwiazda czuje się dobrze i już wróciła na plan serialu "Barwy Szczęścia".   Zobacz także: Dawid Ogrodnik miał wypadek! Jego audi zderzyło się z samochodem dostawczym   Małgorzata Potocka miała wypadek. Po wypadku gwiazda trafiła do szpitala.

Ewa Sałacka z córką
East News
Newsy
Dziś 15. rocznica tragicznej śmierci Ewy Sałackiej. Osierociła 12-letnią wówczas córkę. Jak dziś wygląda Matylda?
23 lipca 2006 roku zmarła tragicznie wielka gwiazda polskiego kina lat 80. Dramatycznych wydarzeń tamtego dnia fani jej talentu nie mogą zapomnieć do dziś.

Ewa Sałacka w latach 80. była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Chociaż od jej śmierci minęło 15 lat, Polacy nadal pamiętają jej wyjątkowy talent i urodę. Uwielbiana przez miliony widzów aktorka, znana z takich produkcji jak: „Och, Karol”, „Sztuka kochania” czy „Ciemna strona Wenus”, odeszła nagle, na skutek wstrząsu anafilaktycznego po ukąszeniu przez osę. W lipcowe niedzielne popołudnie nie dało się jej uratować. Osierociła 12-letnią wówczas córkę Matyldę. Nagła śmierć Ewy Sałackiej w lipcu 2006 roku 23 lipca 2006 roku  Ewa Sałacka razem z mężem Witoldem Kirsteinem wypoczywała na działce swoich rodziców w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Tam rozegrała się tragedia, w którą ciężko do dziś uwierzyć...  Kiedy gwiazda chciała się napić soku z kubka, ukąsiła ją osa. Prosto w usta.  Aktorka wiedziała, że jest uczulona na jad tego owada i zawsze miała ze sobą odpowiednie leki. Mąż gwiazdy, który z zawodu jest lekarzem, niezwłocznie wezwał karetkę i podał jej zastrzyki antyuczuleniowe. Gdy przyjechało pogotowie, stan Ewy był już jednak krytyczny. Doznała wstrząsu anafilaktycznego. Była reanimowana, zmarła na oczach najbliższych, w drodze do szpitala. Przyjaciele długo nie mogli uwierzyć w to, co się stało. Sałacka spoczęła na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie 1 sierpnia 2006 roku. Aktorka miała tylko 49 lat. "Smutek i ból są we mnie cały czas, tylko nie pozwalam im sobą rządzić. Musiałam zaakceptować sytuację, żeby normalnie żyć. Nie wypierałam tego, co się stało. (...) Wypłakałam wtedy chyba wszystkie łzy. Ale dzięki temu powoli odradzałam się – wspominała swoją matkę Matylda Kirstein w książce "Być dzieckiem legendy".        ...

ONS
Newsy
Małgorzata Potocka
Dziwaczne wygibasy, fatalne buty i koszmarna kamizelka

Małgorzata Potocka nigdy nie należała do ikon stylu. W jej stroju zawsze było czegoś za dużo, albo za mało i rzadko kiedy można by jej stylizacje ocenić pozytywnie. W zasadzie każde jej pojawienie się na branżowej imprezy moglibyśmy odnotować w naszym dziale wpadek gwiazd. Jednak z uwagi na konsekwencje w doborze beznadziejnych strojów zrezygnowaliśmy z opisywania tej osoby. Jednak tym razem pani Małgorzata zasłużyła sobie na miejsce w niechlubnej rubryce "UPS" nie tylko ze względu na fatalne buty i koszmarną kamizelkę. Pani Potocka na bankiecie z okazji zakończenia zdjęć pokazała zgromadzonym fotoreporterom jak bardzo jest wygimnastykowana. Zadzierała nogę, wypinała pośladki.. . A całość jak na załączonym obrazku wypadła po prostu... żałośnie.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner