Julia Kukiz z Pawłem Kukizem
ONS

Córka Pawła Kukiza pokazała piękne ZDJĘCIA ze ślubu!

Julia Kukiz z Pawłem Kukizem
ONS

 

Córka Pawła Kukiza pokazała jak wyglądał jej ślub i wesele! 27-letnia Julia, najstarsza córka muzyka i polityka wyszła za mąż już kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz pochwaliła się pięknymi zdjęciami z uroczystości.

Ceremonia została zorganizowana w kościele pod wezwaniem Św. Piotra i Pawła w Namysłowie, a przyjęcie weselne odbyło się w luksusowym hotelu Jakubus w Jakubowicach. 

 

Wesele córki Pawła Kukiza

Ślub najstarszej córki Pawła Kukiza odbył się dokładnie 21 lipca, ale Julia Kukiz dopiero teraz zdecydowała się pokazać, jak wyglądała wzruszająca uroczystość. Wesele było w iście królewskim stylu! Sala została udekorowana białymi kwiatami, a goście mogli podziwiać rozwieszone zdjęcia młodej pary i ich bliskich. Na weselu zagrał DJ, ale za mikrofon chwycił również sam Paweł Kukiz! 

Po paru miesiącach od ślubu, chciałabym bardzo podziękować wszystkim wykonawcom, a przede wszystkim niezwykle otwartym i pozytywnym ludziom, którzy sprawili, że ten dzień był tak niezwykły i magiczny!- napisała Julia Kukiz.

Zobaczcie ZDJĘCIA ze ślubu córki Pawła Kukiza! 

 

Zobacz także: Ślub i wesele w zimie: sukienka, okrycie wierzchnie i buty – jak skompletować kreację na zimową uroczystość?

 

Julia Kukiz opublikowała zdjęcia na Facebooku.

Najstarsza córka Pawła Kukiza wyszła za mąż 21 lipca 2018 roku.

 

Paweł Kukiz z żoną i córkami Polą, Hanią i Julią stoją na scenie podczas wieczoru wyborczego
Łukasz Korzeniowski/EAST NEWS

Więcej na temat Paweł Kukiz
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48